Slovenija
30156 ogledov

Novo o nesreči pod Krvavcem, umrl je 28-letnik

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Facja 10:49 18.februar 2024.

    Najprej je z zakonom potrebno prepovedati objavo "simboličnih" fotografij pod katerekoli članek. Ali imaš fotografijo s prizorišča ali pa je nimaš...ne pa neke "simbolične" fotografije PGD Braslovče...to je poden novinarstva.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 12:20 18.februar 2024.

      Menim, da so še toliko manj primerne objave dejanskih fotografij nesreče, o katerih poročajo prispevki in smo jim občasno tudi priča! Spominjam se objave hude nesreče in fotografij pred leti, ki se je zgodila na Dolenjki in v kateri je ...prikaži več življenje izgubil sin naših znancev. Meni je ob tem bilo nelagodno, zdelo se mi je šokantno, kaj šele svojcem!? Bolje ne pomisliti kako bi se počutil, če v medijih zagledaš "frišne" fotografije zmaličenega vozila, v katerem se smrtno ponesreči nekdo od tvojih!?

    • Idioti 12:53 18.februar 2024.

      Treba je objavljati slike vseh hudih nesreč in to z mrtvimi in hudo ranjenimi še v avtu ! V SLO samo šok terapija deluje in samo tako bodo zmanjšali divjanja in pijačo za volanom !

    • Idioti 12:55 18.februar 2024.

      Tale se ni smrtno ponesrečil ampak smrtno ubil . Razlike drastične .

  • Idioti 12:50 18.februar 2024.

    Huda nesreča ? To huda nesreča ni ! Pa nismo mu mi tiščali na gasa . Kolker je hotel , tolk je prletu v drevo . Lahko bi se tudi obesil , skočil s kamnom okoli vratu v Savo , ...prikaži več skočil z nebotičnika al se pa šel predskakalca na Planici ! Lahko se AVP matra kolker se hoče , take vaške nesreče se bodo dogajale STALNO , zato SLO nikoli ne bo šla pod 50 -60 mrtvih na leto !

  • johan 12:06 18.februar 2024.

    Marko, počivaj v miru. Amen.

  • Avatar Zokispoki
    Zokispoki 14:26 18.februar 2024.

    Novo o nesreči??? Če ta, ki tu po tekočem traku spreminja naslove prispevkov tako, da stari vsebini doda samo oznako, "Novo o"..., navajen vsak dan gate, ki jih nosi le okoli obrnit, to ne pomeni, da je oblekel frišne gate!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.