Slovenija
40371 ogledov

Novo o vračanju v šole in vrtce po novem letu

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 15:23 31.december 2020.

    Simona izdajalka slovenskih državljanov, zaradi lastnih interesov otrokom kradeš izobrazbo in otroštvo, saj se ne morejo družiti z vrstniki in uživati v otroštvu! Upam, da te doleti pravična kazen za tale tvoj genocid nad otroki!

    • mojcagorenjska 17:13 31.december 2020.

      Ja, bravo, kaj pa naj bi naredila? Zdravniki in bolnišnice ne zmorejo več, so na meji, kaj enim ni jasno??? Že sedaj letijo obtožbe na vlado, da je prepozno zapirala (npr. z opozicije), potem pa ne bi? A mislite, da ...prikaži več se bodo otroci sami od sebe držali stran od staršev in starih staršev? Pa dejte nehat nabijat. Vi bi pa na njenem mestu kar vse pustili odprto, ali kaj?

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 22:11 31.december 2020.

      mojca@ pa ke ti žviš, ranocelnikom je edino za kar se trudijo denar za "povečano" delo, na meji so pri pitju kofeta in spodjebavanja pacientov, Simona je pa plod neuravnovešenih staršev in njen partner, ki je potomec velikih komunjar bi ...prikaži več lahko naredu red v njeni glavi z eno dobro usmerjeno petardo!

    • mojcagorenjska 00:29 01.januar 2021.

      Ej, sori, ampak to je pa too much. Jih slučajno nekaj poznam, ki so zaposleni v UKC in so čisto izčrpani. Dejte nehat, no, ker nimate stika z realnostjo, pač živite v svojem svetu. Sodite o področju (zdravstva), ki ga ...prikaži več sploh ne poznate. Maresam - ej ful vsebinski komentarj, matr si pameten.

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 01:20 01.januar 2021.

      Slučajno jih poznaš, jest ti posredujem vso korespondenco z mojo osebno ranocelnico pod pogojem, da jo ovadiš na vse možne instance, ker so lenuhi in se jim jebe za paciente in ostalo sodrgo!!

    • mojcagorenjska 03:30 01.januar 2021.

      Uf, lej, lahko da si imel take izkušnje. Recimo, da ti res verjamem. Ampak posploševati potem kar na vse - to je pa zelo zelo nevarna zadeva. Npr. Nemci so imeli izkušnje s kakšnim slabim Židom. In vemo, kako se ...prikaži več je potem končalo (fašizem pa to). Ej res - če se ti je res zgodila krivica, OK, razumemo tvojo bolečino, si lahko jezen, ampak če boš šel po poti naprej v zagrenjenost in sovraštvo, pride kmalu do tega, da boš ti delal krivice in jih opravičeval s svojo krivico. Ne bo dobro.

    • polona_miran 10:47 01.januar 2021.

      Mojca v bolnicah je možno da res morajo malo bolj delati, pa še to samo ti ki imajo opravka s "covid" pacienti, vsi ostali pa...kaj delajo vsi ostali ki smejo delati le najnujnejše...NIČ...da pa ne govorimo, kako "trpijo" v ZD...

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 11:16 01.januar 2021.

      Kolk pa majo dela z unimi v umetni komi in intenzivni,NIČ razen kontrole aparatkov, une na normalnih oddelkih trikrat na dan nafutrajo jim razdelijo tabletke?? ostalo se pa rihtajo sami!Na ostalih oddelkih majo blažen mir,v ZD pa odlično plačan dopust,saj ...prikaži večj ne prideš do svojga ranocelnika na noben način,vse zrihtajo sestre, ki pa so zdaj bogovi v belem, saj skoraj o vsem odločajo one!

  • groffriedrich 16:28 31.december 2020.

    Vsi otroci v šolo verouka,lahko že danes začnete.Župnikom se še cepit ni treba.Bravo vlada,klinc vas gleda v 2021.

    • mojcagorenjska 17:16 31.december 2020.

      Ja, bravo - a v šolo naj spustijo otroke - enega na 30m2? Ma dejte nehat nabijat. Vidite samo drugega krivca, vaše nabijanje pa ne povzroča, da se ljudje ne držijo ukrepov, kajne? Zakaj pa mislite, da imamo tako visoke ...prikaži več številke? Kao ker vlada slabo komunicira - ma dejte nehat, pač ljudje ne spoštujejo ukrepov. Se obnašajo kot otroci, ki iščejo luknje, kako se izogniti pravilom. Permisivna vzgoja pa to.

    • groffriedrich 18:18 31.december 2020.

      Mojcagorenjska preveč si prestrašena,zavij se v vato,razkuži se,pa vakumsko se spakiraj.Zaradi takšnih,kot si ti je veliko več ljudi bolanih,najbolj pa v glavi.Če pa ne razumeš,kaj sporočam s svojim tekstom,kar očitno ne razumeš,je pa zate boljše,da ne komentiraš.

    • mojcagorenjska 18:52 31.december 2020.

      Ne, ne, nisem prestrašena zase (no, glede na novejše podatke o nevroloških oškodovanjih tudi po pol leta - izguba spominskih kapacitet, koncentracije itd,, malo).. Ampak npr. za mojega strica, ki je bil na robu smrti zaradi covida, okužil se je ...prikaži več pa verjetno, ker je šel v trgovino ali po stopnicah bloka, kjer živi. Verjetno zaradi enih podobnih, kot si ti. Gre pa za enostavno vprašanje - ali ljudje gledajo samo na sebe, ali tudi kaj na druge (npr. starejše, da jim ni treba umreti).

    • groffriedrich 19:17 31.december 2020.

      Mojcagorenjska,jaz te verjetno ne poznam,ti pa mene zelo,zelo dobro in če bi vedela s kom se pogovarjaš mi nikoli,nikoli nebi rekla:VERJETNO ZARADI TAKIH,KOT SI TI.Veš,jaz spoštujem pravila bolj,kot si misliš ampak,kot že rečeno,res ne razumeš,kaj sploh sporočam s svojim komentarjem.Želim ...prikaži več ti predvsem zdravja,sreče in medsebojnega razumevanja v prihajajočem letu!

    • mojcagorenjska 00:32 01.januar 2021.

      Lej, si lahko ne vem kaka znana osebnost, ampak to, kar si napisal, je pa mimo (realnosti) in enega objektivnega pogleda.

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 01:26 01.januar 2021.

      Mojca tvoje teze ne zdržijo,na hodnikih v bloju ni šans, da pokasiraš bacilček, v trgovini je do zdaj pozitivnih kupcev in prodajalk, koliko ti Mojčica, ki vse veš??

    • mojcagorenjska 03:38 01.januar 2021.

      Ne vem točno podatka za trgovine, ampak pri omenjenem primeru je res bilo zelo zelo verjetno ena od teh zadev, ker drugih stikov ni bilo (100% sicer res ne moreš vedeti, vendar je zelo visoka verjetnost). Kako pa ti veš, ...prikaži več da ni šans, kot pišeš? Kar ena predvidevanja, ko sploh ne poznaš primera (in tudi drugih ne - razen če si vrhunski epidemiolog v državi, baje da jih je bolj malo). No, ampak danes so vsi ful pametni , ko mal kakšne facebook objave preberejo ...

  • david92 14:47 31.december 2020.

    Ministrica si mona prav zares.

  • groffriedrich 21:44 31.december 2020.

    Vsem,desnim,levim,sredinskim,pa tudi takšnim,ki ne spadajo v zgoraj navedene skupine,želim predvsem:SVOBODNO,ZDRAVO,USPEŠNO TER BOLJ UMIRJENO prihajajoče leto saj se staro leto počasi izteka in z njim tudi stare skrbi.Vsled spremljanja raznih komentarjev in dajanja tudi svojih pa vsaj malo upam,da že tako ...prikaži več izredno malo slovencev,kot nas je,da bi vsaj enkrat,vsaj enkrat postali složni in svetu dokazali,da,čeprav smo tako mali narod,smo po duši večji narod,kot marsikateri narod na tem svetu.SREČNO!

  • Avatar Leon
    Leon 14:06 31.december 2020.

    Vse te igrice z otroki se ne bi sramovali odmevni zgodovinski politični spletkarji ! FDV je zelo znana politična fakulteta . Kaj bo z našimi otroki s takšno politično srenjo ?

  • franko0 18:18 31.december 2020.

    Takoj v šole vsi. Odgovarjali boste,. Budale jedne ,pa kaj se greste. Nobene bolezni ni. nobenenega virusa ni , razen virus politike

  • mojglas 16:39 31.december 2020.

    Prvo teden dni, pol 3 mesece zaprte šole,vrtci. Ja je nujno varstvo a ne za vse...ki pa naj imajo ostali otroke tudi ko sta oba v službi? Bolano je že to...pol se pa ucitli oglasijo da na dela prost dan ...prikaži več morejo na test, tri mesece še eni cohajo pol pa na dela prost dan ne to je pa za njih prevec...ja haloo že prej bi jih mogli testirati pa šole normalno odpreti. Budale res...

  • migi 15:31 31.december 2020.

    Da te kap kakšen stvor se gre ministrico za šolstvo!!!!!!

    • mojcagorenjska 17:17 31.december 2020.

      A ko je imela Merklova čustven govor, ste vsi hvalili, kako bi morali pri nas. Ko ima naša, pa je spet narobe. Brez veze - pač negativno vzamete, karkoli naredijo.

    • migi 17:44 31.december 2020.

      Naša je imela čustven govor?????Kje pa živiš???Marioneta...ne...izgleda ko iz risanke....naj se najprej nauči komunicirati,potem pa pred kamero......Če si na očeh javnosti, se moraš temi primerno tudi obnašat!!!!!!!!

    • mojcagorenjska 17:57 31.december 2020.

      A ti trdiš, da to ni čustven govor? Ma dej nehej no. Kaj bi pa po tvoje bil čustven govor? Dej probej tko, objektivno....

    • migi 18:03 31.december 2020.

      Mojca.....ja...za razjokat!Osnovnošolec bi se bolje izkazal....Objektivna bodi,poslušaj tudi druge iz te profesije,pa ti bo vse jasno...ali pa tudi ne,vrag je,če imaš zakrnele možgane!!!!

    • mojcagorenjska 18:39 31.december 2020.

      Vau, osnovnošolec bi se bolje izkazal... Pa ja. ... No, dej, če si tako sposoben, me prav zanima, zakaj nisi kje gor prilezel in bi ti bil morda na njenem mestu. Kar nekaj. Koga iz profesije misliš? Iskreno je povedala, ...prikaži več tako kot čuti. Aja, ne, morala bi profesionalno blefirat, tako kot delajo npr. uni na tiskovni konferenci, na kateri ne smejo govoriti o vsebini, ampak govorijo.

    • migi 21:24 31.december 2020.

      mojca......ni ti pomoči....sožalje!!!

    • mojcagorenjska 00:35 01.januar 2021.

      Maresam - podn, res, a če se kdo ne strinja s tabo, pa pove svoje mnenje, začneš pa zmerjat. Dej probaj se vprašat, zakaj je toliko sovraštva v tebi. Pa ne stalno krivit enga zunej.

  • alojz47 18:51 31.december 2020.

    Živijo kako te ni sram postavljati pogoje glede šolstva moraš se testirat cepit da greš v šolo sramota za Slovenijo tudi na wc ne smeš če nisi testiran in cepljen Bogi naši otroci hlapci na svoji zemlji. Ubogi učitelji samo ...prikaži večo nas ustrahujete tudi za nas bo enkrat posijalo sonce sreče vam pa bijejo zadne ure. Tudi denar vam ne bo pomagal. Imejmo se radi pomagajmo si vsi smo ljudje jaz sem pomagat vsem.

  • anubis 15:23 31.december 2020.

    Za vzgled navedejo države, ki imajo vsako leto počitnice v tem obdobju 14 dni že desetletja, po navadi do treh kraljev 6. 1., ki je v vseh teh državah praznik in dela prost dan. Kdo vam še verjame.

  • Build_NEK2 15:26 31.december 2020.

    nažiuce mi gre, da so cerkve odprli prej ko pa šole

    • mojcagorenjska 17:17 31.december 2020.

      A na 30m" hočete imeti po enega otroka v šoli? BRavo, pamet adijo.

    • Build_NEK2 19:25 01.januar 2021.

      Ne razumeš. Cerkev je precej nepomembna v tem času, medtem ko bo izobraženost mladine imela velik vpliv na našo prihodnost. Drugače se pa ta zakon o 30m2 itak povsod krši.

  • Build_NEK2 15:25 31.december 2020.

    Kaj pa ostali razredi?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.