Slovenija
15746 ogledov

Novo: Pesimistična napoved gibanja epidemije pri nas

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 16:51 13.oktober 2021.

    Da napoveš, da se bodo v jeseni povečala prehladna obolenja, ni treba biti Inštitut babe Vange.

  • Avatar jate
    jate 16:51 13.oktober 2021.

    kaj vam še ni dovolj preštevanja kovid šoldkov??????????? MRHOVINARJI

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 16:57 13.oktober 2021.

    "Novo: Pesimistična napoved gibanja epidemije pri nas"......Verjamem, epidemija ne narašča, kot so želeli na vladi in kot je napovedovala "stroka"..Prav patetični so v tem obupu..Konec izrednih razmer je konec vlade,na policiji se bunijo, vojske imajo pa premalo za državni udar...Težkih ...prikaži več štirinajst dni za vlado..:))

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:00 13.oktober 2021.

    Menim.da dozivljate zurnalovci orgazme in satisfakcijo vsakič ko napišete senzacionalni naslov kako covid okužbe naraščajo! A vas tud JJ plačuje tako kot IJS?

  • kapibara1 18:44 13.oktober 2021.

    ŽAL je IJS samo še pihalec v isti rog vlade s totimi napovedmi: Radi tega, zaslužni posamezniki dobijo ŠE BOLJŠO službo !!- sam Inštitut pa zgublja na veljavi !

  • dani5 20:05 13.oktober 2021.

    Naj že enkrat s čim jamčijo, kar napovejo. Doktorat, služba , plačo vzet, če se zmotijo. Bedake plačujemo, tako kot eni šlogarje. Teh bedarij, si slovenski narod ne zasluži.

  • roscha 17:59 13.oktober 2021.

    Torej krasno, Zaradi 1/5 populacije oziroma 20% DREKAČEV jemo govna vsi. Maske, PCT in ostale neumnosti. KDO JE TU NOR?!

    • kapibara1 18:45 13.oktober 2021.

      Kdo je nor ? Ne vem, vem pa da cepilce najkasneje po Novem Letu, čaka "beli recept" za 3 špiko

    • evelux 20:56 13.oktober 2021.

      kaj te to kaj boli če si n.r

  • marko345 19:50 13.oktober 2021.

    Že več jih je reklo, doma sem bil 2 dni, bolela so me pljuča potem sem se pa pobral. No to so mlajši od 40 let. Meni se takšno razmišljanje zdi samomorilsko dejanje, saj nekateri teh starosti, ki se nočejo ...prikaži več cepit so žal tudi umrli.in tako bo žal, dokler Slovenci ne bomo cepljeni in dokler ostali ne bodo bolezni preboleli. Še veliko nam manjka do Danske metalitete žal.

    • evelux 20:55 13.oktober 2021.

      Prejšnja leta je bilo isto vsako leto bolela pljuča kašlanje, smrkanje bog nedaj da bi šel v bolniško čakalnice polne ..... Marko kaj to kaj boli če si ......

  • molka 19:47 13.oktober 2021.

    lazete kot vedno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.