Slovenija
2496 ogledov

Novo poglavje v zadevi maketa

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam50 21:18 25.februar 2019.

    In krivci bodo še vedno zasedali pomembne položaje,kjer se vrti državni denar in se nam smejali s polnimi žepi.....

  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 08:31 26.februar 2019.

    Lebnu se na daleč vidi, da laže........SMC ministri in poslanci so res katastrofa........

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:02 25.februar 2019.

    Samo poglejte kakšna je ta vlada z Šarcem na čelu!! Enim je dovoljeno financiranje volilne kampanje z denarjem od 2.tira medtem,ko tisti neposlušni letijo zaradi sendviča!! Zato je Cerar ustanovil to podjetje,da se lahko vzame,če tisti pri koritu potrebujejo!! Zakaj ...prikaži več mislite,da je 2.tir tako drag?? Seveda pa ima ta vlada rekordno podporo vsaj tako pišejo mediji!!

    • Snežinko 07:34 26.februar 2019.

      Omega: dobro jutro, ali pa mogoče še spiš? Afera maketa je stvar Cerarjeve vlade. Šarčeva pa (končno) poskuša "poloviti" odgovorne. Razumeš zdaj?

    • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 08:33 26.februar 2019.

      Šarec dela dobro vse to je od Cerarja.......SDS ovce bi pač rade videle, da vlada razpade........ne vedo pa, da bi potem Šarec pokasiral preko 30% in bi Janša zopet z dolgim nosom okoli hodil

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:53 26.februar 2019.

      Toraj si je Cerar,ki je minister v Šarčevi vladi dovolil financiranje kampanje z našim denarjem iz 2. tira mar ne?? snežinko jaz sem napisal dobro oziroma kaj sem napisal narobe?? Ni Cerar minister?? Ni vlada Šarčeva,ki ene spodnese sendvič drugi ...prikaži več pa lahko zajemajo z veliko žlico!! Ni pa še rečeno,da si Šarec nebo napolnil žepov saj je levičar!!

  • Avatar olor
    olor 08:35 26.februar 2019.

    Madonca se imajo fajn. Sedaj bodo iskali politično odgovornega. Kazensko naj odgovarja tisti, ki mu bo dokazano, če mu bo. Sicer mi je bil Leben všeč, deloval je pošteno, ampak vidim da je isti gnoj kot ostali pri koritu. In ...prikaži več sedaj se postavlja vprašanje tožbe proti državi, kdo bo plačal vse te stroške in nato odškodnino. Problem je tu v zakonodaji, da so dokazana koruptivna dejanja sankcijonirana samo s politično odgovornostjo, tu manjka kazenska in odškodninska odgovornost.

  • jakec1575 08:38 26.februar 2019.

    Dobro je delal Leben sedaj kot minister. Škoda,ker je takrat pokleknil pred Gaspersicem, ki pa je ena sam korupcija. Sedaj sta oba koruptivna. Odstopiti mora. Me pa zanima ali tale Natasa laze ali ne. Ali minister laze ali ne. Naj sodisce pove.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 09:05 26.februar 2019.

    tudi govorica telesa Mira Cerarja kaže na to, da se spreneveda. Morda je res kaj na tem, kar pišejo mediji, da je šel Miro Cerar v projekt makete zato, da bi dobili denar za reklamiranje njihove stranke pred volitvami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.