Svet
14467 ogledov

Novo v primeru zastrupitve: Prijeli 23- in 27-letnika

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Willamesa
    Willamesa 00:58 16.avgust 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • andrej084 01:00 16.avgust 2019.

    Kaj ko bi pisali o Sloveniji, pa dejte za božjo voljo enkrat pogledat, če hrvaški spletni portali kej pišejo o Sloveniji. Vam povem, da NIČ!!!......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

  • jakec1575 12:06 15.avgust 2019.

    kako si lahko lastnik taksnega colna pri 23 letih? ce ni oci dal? a z bitcoini? nic ne slisimo vec o 25 letniku, ki je ubil austrijko. Zakaj se policioti tam ne lotijo umora?

    • Boris 16:42 15.avgust 2019.

      E, moj Jakec, pojdi za urednika ...

    • kapibara1 17:59 15.avgust 2019.

      Jakec, spomnime na tistega 25 letnika..

    • fiston 22:55 15.avgust 2019.

      Mene pa zanima, zakaj sta ta dva kriva, saj verjetno nista onedva to vgradila, ampak sta za to nekoga najela. No v bolnici v Šempetru, ko so morili s smejalnim plinom tudi niso prijeli kapitana, ampak so samo preiskovali one, ...prikaži več ki so to vgradili. Sicer ne vem, če je bilo potem iz tega kaj. No tudi v bolnici, bi moral biti odgovoren kapitan. Mislim, da v treh mesecih niso pogruntali, zakaj so oni umrli, pa še potem je se mi zdi slučajno medicinska sestra.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.