Slovenija
11786 ogledov

Občinski svetniki: Nekaterim za eno sejo polovica minimalne plače

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alfagirl 10:38 21.november 2018.

    Kaj posebnega so občinski svetniki v Novi Gorici, da dobijo tako ogromne sejnine, najvišje v Sloveniji. Dajmo no,

  • miki1234 13:55 21.november 2018.

    te vse sejnine ukinit... kdor hoče delat za "dobro" države, občine, kraja - naj dela dobro delo zastonj... isto kot čistilne akcije po sloveniji ali pomoč ostarelim, ipd...

  • jakec1575 13:18 21.november 2018.

    polovica pajacev bo glasovalni stroj, torej bodo dobili na A4 napisano od vodje skupine kako glasovati pri posameznih zadevah, za dolzino seje super denar. Samo kandidirati moras. ne rabis imeti pojma. Glede SVIZ. kraja stoletja. tisti do 26 placnega bodo ...prikaži več dobili komaj nazaj 8% varcevanja, tisti nad 26 pa 2 ali 3 placne razrede. Vso krizo so imeli placo 5ga v mesecu in se to znizano zgolj za 8% linearno. Life sucks. revni so solidarni z revezi. polozajni niso trpeli nikoli.

  • Lavdan 12:29 21.november 2018.

    O protestu pred skupščino, pa nič.

    • dragec 14:32 21.november 2018.

      Tvoj veliki vodja - PRINC TEME - ŠIPTAR...... ha ...ha

  • shirley 19:45 22.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprečje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to počne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obiščite >> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.