Slovenija
13240 ogledov

Jasno, kdaj se bo upokojencem spet smejalo, a ne vsem

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:47 31.december 2020.

    Pa kaj vam je, novinar Janez Zalaznik??? ZAKAJ SE BO LE UPOKOJENCEM "SMEJALO"??? Iz kakšnih razlogov se vi in nekateri vaši kolegi norčujete iz upokojencev? Niti enkrat niste zapisali, da se bo smejalo duhovnikom, ki bodo dobili (po krivici!) po ...prikaži več SEDEMSTO EVROV MESEČNO??? Nehajte vendar že s tem bedastim omalovaževanjem najbolj ranljivih v našem krivičnem sistemu! A vas res ni sram? Ste zmožni opravičila ljudem, ki so dolga leta garali za drobiž in tudi sedaj dobivajo drobiž?

    • Snežinko 10:45 31.december 2020.

      Se popolnoma strinjam s tabo, kar sem tudi sam že dostikrat napisal. No, v temle članku je neke sorte izjema, ker bodo tisti z najmanjšo penzijo dobili 300 evrov, za ta denar pa je že vreden vsak kisel nasmešek... Ja, ...prikaži veča, večina tehle kvazinovinarjev tule sploh ne bere komentarjev svojih člankov in se jim gladko =be za to, zagotovo pa je eden takih Janez (Zalaznik). Gregor Prebil je eden redkih, ki komentarjesvojih člankov (vsaj občasno) bere in tudi odgovori na kakšno vprašanje. Vsaka mu čast!

  • joza 10:07 31.december 2020.

    Res je,najbolj se bo smejalo tistim,ki si tega dodatka ne zaslušijo.

  • migi 10:17 31.december 2020.

    Zalazniku se smeji že par let! Trobilo ...da mu ni para! Tudi on bo nekoč v penziji, me zanima,kako se mu bo takrat smejalo!!!!Po vsem napisanem,smo žulj v peti njemu in vladi....da pa ima lahko mesečno plačo,sem pa tudi jaz ...prikaži več prispeval k temu! Zato....utihni!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.