Slovenija
79509 ogledov

Novost na poštah, ki je marsikdo ne bo vesel

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smoljo 09:59 03.februar 2024.

    Hecn moras bit,nekaj si naročis,dobiš obvestilo ,potem pa to ne greš iskat,ker se ti ne ljubi ....raje vidim da mi poštar ,da obvestilo in grem sam iskat,kot pa da ga čakam kdaj bo okol vogala prišel

  • atamama 10:23 03.februar 2024.

    Pošta Slovenije je ena prvih, ki je v svoje poslovanje uvedla ''skrčljive cene''. Za isti denar so najprej znižali nivo uslug. Naslednja poteza hauca je bilo povišanje cen. Sedaj so si sami sebi postavili pravila, ki se nanašajo na časovne ...prikaži več opredelitve dostave pošiljk in uvedli ''dodatne usluge'' za hiter prenos.Odgovarjajo itak ne po zakonu za nič.Če pogledamo so slabši-manj zanesljivi kot ostali za isti denar. In kaj lahko sklepamo in vidimo. Stanje duha v SLO, Nategni potrošnika za več denarja

    • Ender3 12:36 03.februar 2024.

      Vsi mediji so zgolj poligon oglaševanja. Varstvo potrošnikov je na nuli..Vsi s tem dobro služijo, oglaševalsiki lobij ima bralce, poslušalce, gledalce in potrošnike za talce..V tem kaotičnem svetu to nikogar več ne moti..Apatija v družbi še nikoli ni bila tako dominantna..

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 14:50 03.februar 2024.

    Nekaterih komentatorjev niso naučili, da je potrebno besedilo brati natančno, da bi ga tudi razumeli. Članek govori samo o paketih in ne o poštnih pošiljkah kar povprek. Sicer pa ne razumem, zakaj bi se morali pritoževati nad tem ukrepom. Kadar ...prikaži več kaj naročim, sem zelo vesel, če je pošilja v kar najkrajšem času pri meni. Zakaj le bi morala stati na pošti? Razen v izjemnem primeru.

  • Ender3 12:43 03.februar 2024.

    To bo voda na mlin tistim, ki vsiljeno pošto zavračajo..Janez, šivilja Alenka, finančni inkasant Snežić in podobni faloti..

    • Zvono 20:06 03.februar 2024.

      Preberi še enkrat. Počasi. Govora je o paketnih pošiljkah, ne o pisemskih.

    • munja 10:21 04.februar 2024.

      Endrek spet trabunjaš. Si še vedno nepismen??

  • mph2 09:52 03.februar 2024.

    Pravilno, sicer sam vedno izbiram paketomat, .... viberja za pa zagotovo ne bom inštaliral, kje je whatsapp? Če ne, pa klasičen sms.

  • darefoks 09:43 03.februar 2024.

    meni je vseeno ker naročim v paketomat

  • Avatar jezeran
    jezeran 08:48 03.februar 2024.

    Glede na to da lahko naročiš v paketomat petrol in vse živo je čisto prav. Se jim paketi valajo po pošti, ker jih ljudje ne dvigujejo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.