Slovenija
24758 ogledov

Tako bo videti nova biometrična osebna izkaznica

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 10:55 28.marec 2022.

    Dejte vse podatke na izvolte gor. Kraj rojstva je bil do sedaj preverka za goljufe. Vedeli so v banki pa na upravni enoti. S cim boste pa sedaj preverjali. Qr kodo se da shekat. Cipovje v kartici se poskoduje v ...prikaži več razlicnih temperaturnih pogojih. Osebne padatke ljudi dajete na izvolite kriminalcem, ki bodo samo se lazje kradli identitete.

  • suineg7878 12:10 28.marec 2022.

    Dobrodošli v tehnokracijo! Ovceeee!

  • QSprm 12:53 28.marec 2022.

    Cemu ne imenujete tega umotvora korona teroristov tako kot je: permanentni PCT, ne pa osebna izkaznica. Kar je tudi edini namen uvedbe orodja popolnega nadzora nad slehernikom. Vse pod licemersko krinko neke digitalizacije. Nekak v stilu uvedbe ac enote visoko ...prikaži več usposobljenih inkasantov, za zagotavljanje vecje varnosti na dalec najbolj varnem delu cestnega omrezja drzave.

  • jakec1575 12:59 28.marec 2022.

    Te pajaci niso razmislili, da ti za turisticno takso in za bone kopirajo osebno izkaznico. Vec podatkov ko je gor, vecja moznost za krajo identitete. A bojo ukinil obcinske aplikacije za turisticno takso? Al bo vsa janez loh mel moje ...prikaži več podatke na telefonu?

  • jakec1575 10:56 28.marec 2022.

    Vsaki 2leti nova izkaznica. Se nobena mi ni potekla normalno. Res banana dezela.

  • eminenca 20:06 28.marec 2022.

    zgleda kot novolčetnja jelka, polno nepomembne šare, kraj rojstva, my ass ... a je mogoče kdo zasledil, da je gor davčna številka, ker mene pri vsakih pogodbah nekaj sprašujejo za davčno, če pokličem isp-ja, hoče najprej davčno ... pizda, spet ...prikaži več nekje en listek, ki ga išem, kaj pa to?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.