Zdravje /zdravje/aktualno
3757 ogledov

Novost glede množičnega testiranja

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 11:58 07.februar 2021.

    Hitri testi posel stoletja za izbrance ! MajbertFarm in Bitenc familijo . Koliko znaša provizija ?

  • krucefiks 12:10 07.februar 2021.

    edina epidemija je številka pozitivnih testov,torej ste krivi za to narod sam ,testi pokažejo na coca colo ,mleko,redbull,jabolčni sok,kaj vam še ni jasno folk butnglavski

  • Pepione 22:26 07.februar 2021.

    Zdej pa res ne vem več,kje je tem bedakom pamet?? logika???Pazi,jast sem frizerka,ostrižem nepremičninskega posrednika in potem želim pogledat določeno nepremičnino,ampak, glej zlomka,ne MOREM,zakaj??ker se morava oba testirat-hahahahahahhaahahah,to je višek viškov KRETENI1000%,se pravi agent se pride k meni lahko ostrišt ...prikaži več brez testa,jaz pa potem ne morem na ogled,ker nisem testirana,tudi on ni ker ne rabi za obisk frizerja negativnega testa,se pravi ogled odpade ,še enkrat BUTALE SE VAM SMEJEJO

  • anica00 02:17 08.februar 2021.

    Koliko časa se še rsbi to testiranje. Zdi se mi, da je celotno prebivalstvo že večkrst testirano..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.