Avto
296 ogledov

Novosti zakona o voznikih razočaranje za stroko

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Harrison 07:09 09.junij 2016.

    Včasih vidim, kako inštruktor uči kandidata voziti. Najraje bi šel iz avta in mu eno prilimal. In nič me ne čudi, da narod danes nima pojma o vožnji. Kot je pred mano rekel Ivo, vsak šlosar al pa klošar je ...prikaži več že lahko inštruktor. Tiči pa problem tudi v samih izpitnih komisijah, kjer so nekateri tam že spomeniško varstvo. Da se ne branijo nekaj 10 eur za mižanje na eno oko, tudi že ptiči čivkajo. Še večji problem pa je območna enota v Kranju. Ko sem pred leti v Ljubljani opravljal izpit za tovorno vozilo, sem imel inštruktorja, kateri je bil iz gorenjske. Med vožnjo je pogovor nanesel o KR tablicah in njihovi vožnji. Povedal mi je, da je pred leti odšel iz njihove enote, ker se enostavno ni strinjal z navodili o poučevanju kandidatov s strani izpitne komisije v Kranju. Sedaj se vozi v Ljubljano in dela na tem območju. To mi pove dovolj. V Kranju niso samo inštruktorji krivi, za porazno vožnjo. Morajo kandidate pripraviti na način, kot to zahtevajo na izpitni komisiji, drugače pač ne bo šlo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.