Slovenija
56 ogledov

NPZ tudi letos bodo

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • antitrust 19:45 15.april 2015.

    To ti je pravica:neto plača 1.500€ na mesecbiti dva meseca frej, vse praznike, delat po 76 ur na dan.In potem ti še Štrumfko zrihta dodaten denar, ki ga bodo po možnosti vzeli otrokom za malico.....NAROBE SVET ! ...prikaži več Otroci lačni v šoli, a prfokse z debelimi denarnicami.

  • dragec 16:58 15.april 2015.

    No,in če imaš otroka, potem ga vpiši v privatno šolo

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:01 15.april 2015.

    Čudno, da ne bojkotirajo 60-70 dni dopusta, kolikor ga imajo na leto. In čudno, da ne vztrajajo na svojih delovnih mestih po 8 ur na dan. To so največji gospodje v državi (poleg zdravnikov seveda) in še si upajo izsiljevati..... Banda pohlepna

  • pepi34 15:49 15.april 2015.

    Vse ucitelje odpustit. Starejse od 63 let v penzijo. Razpisat vsa delovna mesta se enkrat. Pogoji 80 % place in 8 urni delovnik. Jih je dovolj mladih na borzah, ki bi z veseljem delali pod temi pogoji. Pohlep brez primere.

  • Papaja Popi 16:08 15.april 2015.

    Vedno štrajkajo in se pritožujejo tisti, ki imajo polno rit.Delavec v tovarni, ki posredno te riti plačuje, pa še pisniti ne sme.

  • puksicd 21:25 15.april 2015.

    A bodo tega pol milijona zasegli Janši? On ima (zaenkrat) toliko nepojasnjenega premoženja ... No, le naj mu ga vzamejo, lopovu.

  • mph 21:37 15.april 2015.

    Ko bi bilo vsaj več tako sposobnih predstavnikov sindikatov. Vsak cent svoje plače si zasluži. Če pa bi blebetala ala Hrabar Milič in podobni v življenju tudi kaj dejansko koristnega naredili, pa sploh ne bi bil problem z denarjem, bi lahko še več.

  • valerijakregar 21:53 15.april 2015.

    ni problema.se strinjam.bo cerar spet kredite iskal.........................................................

  • dragec 22:09 15.april 2015.

    naj išče

  • zic 22:54 15.april 2015.

    pol milijona? a so ga pr Janši najdl

  • slajan 07:55 16.april 2015.

    Štrukelj je neformalni predsednik države. Ko zagrozi vsi pokleknejo in iščejo miljone za preplačano javno upravo.

  • Freya 08:46 16.april 2015.

    si jih lahko privoščim s svojo plačo. Pa lep dan.

  • mirac 20:05 15.april 2015.

    Naj ukinejo te NPZ. Veliko časa vadijo in trenirajo, pa bi bilo bolje, da bi bolj utrjevali redno snov. Tisto pa ponavadi na hitro predelajo, v grobem, podrobneje pa moramo starši delati doma, če želimo, da otroci snov razumejo.Groza, ...prikaži več zdaj bo pa še dodaten denar šel za to. Se strinjam z antitrustom. Narobe svet resnično.

  • mib 07:23 16.april 2015.

    Jaz bi naredil tehnično vlado v kateri bi bili sami vrhovni sindikalisti. Dal bi jim državno malho, pol pa talajte in fojtrajte javno upravo. Ob tem pa bi še organiziral nagradno igro: Kdo ugane datum propada države?

  • Freya 08:38 16.april 2015.

    Ah, saj so vedno eni in isti komentarji. Ne veš, kakšni so danes otroci. Predstavljaj si svojo službo, kjer moraš predstaviti nek projekt, ali pa preprosto kaj razložit, in nekdo komentira vsako tvojo besedo, te oponaša, se dere, da te ...prikaži več preglasi, ti skače v besedo, vstaja in skače po razredu. Pa preden komentiraš, da sposoben učitelj poskrbi za red v razredu, ti komentiram nazaj, da tudi sposoben starš vzgoji "normalnega" otroka. Koliko delam na dan, niti ne bom več govorila. Res je, da so nekateri gospodje, to vem. Velika večina nas pa ni. Velika večina nas ima borno plačo, pol manjšo kot se nekdo dela, da ve (logično, da tisti, ki imajo 30 let delovne dobe, imajo večjo.). Vem pa nekaj. Da kdor koli komentira v slabo učiteljev, ali ima zares slabo izkušnjo z njim (smola), ali je pa sploh nima. Dopust pa - še enkrat? Resno? Sama nimam še otrok in moj dopust znaša 25 dni. Od tega 15 dni MORAM porabiti med našimi počitnicami med letom. Kar mi ostane 10 dni počitnic med poletjem. Delamo do

  • puys 10:24 15.april 2015.

    Seveda izsiljujejo, če pa ni konkurence. Privatno zdravstvo deluje bolje od javnega, tudi v šolstvu bi bilo enako.

  • antitrust 19:46 15.april 2015.

    ..6 ur na dan, ne 76 - se opravičavam

  • Freya 08:46 16.april 2015.

    julija, kar pomeni, da imam točno 37 dni do konca avgusta krat 8-urni delavnik (to znaša 296 minus ur), ki jih moram prinesti z nadurami, če hočem biti še kaj več doma. Ampak realno, če si tega zmožen, razmisli. Če ...prikaži več bi uvedli 8-urno prisotnost na delu, bi jo tako kot po vsej JU, od 7 do 3 oziroma od 6 do 2, ker je še jutranje varstvo. Ali bi si vzel dopust za svojega otroka, da bi prišel na govorilne ure, roditeljske sestanke, predavanja za starše, sestanke, proslave, na katerih nastopa tvoj otrok? Verjemi mi, da smo najbolj srečne poleti, ko smo na šoli 8 ur, ampak delamo v miru in tišini, gremo na malico. Tako da, prosim, ne komentiraj takih bedastoč, če situacije sploh ne poznaš, in v primeru, da bi pri nas tako uvedli, bi se veselil v prvi vrsti, drug dan, ko bi se zavedel, kaj to pomeni, pa že istočasno bruhal žaljivke, kaj si mi mislimo, kdo bo prišel na govorilne, če imate službe. Tako da, resno, začni uporabljat možgane. Jaz grem pa načrtovat moja 2 meseca dopusta na jahti, ki s

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.