Slovenija
1553 ogledov

O Mercatorju bodo odločali Hrvati

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Hi5 20:54 16.julij 2017.

    Dragi slovenčki, vsak evro, ki bo v Mercatorju ostal viška, bo šel hrvaški Todorić eliti, ki zajema tako visoko politiko kot gospodarski del, torej vse tiste, ki jim je bil že zdavnaj namen podrediti si slovensko prehrambeno verigo. Slovenija je ...prikaži več za njih "sovražnik" in ne konkurenca. Zato razmislite o svojih nakupovalnih namerah in kamor gre vaš prigarani denar. Več ga bo šlo Hrvatom, manj ga boste imeli na dolgi rok

  • mirror 21:17 16.julij 2017.

    "O Mercatorju bodo odločali Hrvati". Seveda, saj je prodan in ni več slovenska last. Ima pa najvišje marže od vseh trgovcev. Za njim mi ni niti malo žal. Sploh ne vem, zakaj pišete o njem. Verjetno ima nekaj slovenskih politikov še delnice v njem.

  • Tupamaros 06:25 17.julij 2017.

    Butasto postavljeni, od strani SLO vlade, Slovenski pooblašćenec je že ob dobro plačano službo in delovno mesto. Zdaj je vse na pravem mestu. Lastnik je lastnik in Slovenija to ni.

  • Avatar olor
    olor 08:50 17.julij 2017.

    Ne razumem kako sedaj lahko Mercator dela z dobičkom, v slovenskih rokah "100 let " pa je vedno imel izgubo.

  • Alen Jazbec 08:12 17.julij 2017.

    Dol mi visi, če bodo Kitajci odločali. Bojkotirati to golazen kockasto!!!!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:44 17.julij 2017.

    Pa kdo sploh še kupuje v Mercatorju,saj je najdražji od vseh trgovskih verig v Slo,po drugi strani pa me boli za firmo,ki je last ustašotov,poleg tega pa je še privatna!

  • mirror 14:50 17.julij 2017.

    Vsak evro dobička ustvarjen v trgovinah Mercatorja v naši državi bo reševal Agrokor oziroma Hrvaško. Vsak naj dobro premisli o tem, preden zavije za nakup v Mercator.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.