Magazin /magazin/vip
3451 ogledov

Znana Slovenka o tem, ali so pogoji dela v Dohi res kruti

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:23 22.november 2022.

    Spet nakladanje kokoši, če je ona projektant,sem jaz papež!!!

    • Svobodnež 08:49 22.november 2022.

      Hahaha! Če "delaš na nekem projektu", še nisi projektant! Ampak danes je moderno govoriti, da "delaš na nekem projektu". Tudi, če samo strežeš pijačo in prigrizke, ali pomivaš posodo. Torej, pantani - nisi papež :-)

  • Svobodnež 08:45 22.november 2022.

    Oh, Katarinca bluzi in primerja svoje delo z delom pravih, fizičnih delavcev, ki res trpijo. Ampak tudi pri nas jim ni lepo, ker so še vedno izkoriščani in premalo plačani.

  • fd6ed3e905bafe216a5ed40d8a388ad1e43fa35b 09:19 22.november 2022.

    moj kuracz je nameščena v hotelu ... mogoče je bila na enem sestanku in je izkoristila trenutek za fotkanje.... pa MENDEŽERSKA POZICIJA... JA RES RABIJO INSTAGRAM KURO ZA MANAGERJA TAM DOL

  • rd2dmk2 09:32 22.november 2022.

    tele katarina naj si malo prebere o petemkonvih vaseh in kaj vse s s tem lahko opredeli.

  • Kojak 09:38 22.november 2022.

    Saj vem da morate pisati osladne članke, vendar njo poimenovati pisateljica in podjetnica je žaljenje vseh tistih, ki so red podjetniki in pisatelji. Ni vsak, ki zna nekaj napisati pisatlej, ke rpotem bi bil jaz kuhar, doktor, profesionalni voznik, računalničar, ...prikaži več programer, vodja, projektant, zidar, gradbenik, zlatar, umetnik, šahist, nogometaš in predvsem BOLJŠI novinar kot ta ki je tole skupaj skracal.

  • Ender3 18:39 22.november 2022.

    Eni pač vse izkoristijo za svojo samopromicijo. Ne razumem prav dobro njihovega ega in plitkega razmišljanja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.