Slovenija
5467 ogledov

O Popovičevi pritožbi odločajo ljudje, ki so od njega odvisni

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 13:08 06.december 2018.

    I love you je tuji jezik in nima kaj delat na naših volilnih lističih...ker če bodo to odobrili , naslednjič napiše v kitajščini...in če ne bodo upošteval bom dal pritožbo!!! Pa naj komisija obvlada po novem vseh 1000 jezikov tega sveta!!!

    • Avatar olor
      olor 16:52 06.december 2018.

      res je, uraden jezik je slovenščina. Pa če tudi bi bilo napisano v uradnem jeziku tu ni izražena vloga da ga voli, ampak da ga ljubi.

  • miki1234 13:52 06.december 2018.

    tukaj v uradnih zadevah se po novem brez problema upošteva tuj jezik... sicer pa vsak gostinc z napisi v tujem jeziku prejme kazen inšpektorjev... ???

  • jezero 14:18 06.december 2018.

    Mafija bo odločala o županu.

  • brina73 15:07 06.december 2018.

    Noro je, Popoviča podpira Jankovič in brani Janšev odvetnik. Ni vrag, da bodo našli pot do ponovne izvolitve Popoviča, Fuj!

  • satir 13:35 06.december 2018.

    Pri izpitu za avto se tudi namesto obkroževanja ne uporablja I love You... Če bi recimo jaz županskemu kandidatu namesto obkrožitve napisal da ga "j...m" ... torej nekako splono uporabljam, kaj bi Matoz potemtakem tudi to tolmačil da brez ljubezni ...prikaži več ni seksa in potem pomeni moj pripis da sem volil župana? Ma dajmo no.... če pa bi matoz zagovarjal nasprotno stran bi pa ravno moj argument uporabil proti.... vse skupaj je farsa... navodila so jasna, kdor jim ne sledi, ni veljaven pa konec...

  • kladu 15:38 06.december 2018.

    JA SLABA LUČ ZA POPOVIČA IN MATOZA ,PRIMORCI UREDITE ZADEVE V KOPRU SAJ STE POKONČNI LJUDJE...NE BOJTE SE MATOZA IN POPOVIČA!!!!

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 15:29 06.december 2018.

    svinjarija ki smrdi na daleč, fuj gnojnica lopovska

  • Avatar Leon
    Leon 14:11 06.december 2018.

    KRIVOSODJE je zmagovalec volitev .

  • mph 12:54 06.december 2018.

    Kakšno vezo ima? Navadnemu laiku je jasno, da je to EDINA možna odločitev, da se ponovno šteje morda ponovi volitve. Je bilo tako še VEDNO kjerkoli po Sloveniji.

  • mefisto 18:34 06.december 2018.

    Znova se je skoraj pokazalo, da ni pomembno, kako se voli. Važno je samo, kdo šteje glasovnice.

  • Avatar Donnawasta
    Donnawasta 23:14 06.december 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.