Slovenija
86 ogledov

O poslu s Patrio Črnkovičeva žena

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 12:13 09.januar 2012.

    In niso na sodišču OKLEPNIKI, ampak obtoženci z prvoobtoženim JANEZOM IVANOM FRANCLNOM JANŠO !!!!!!!!!!!!!!

  • punca05 15:40 09.januar 2012.

    Meni je tako lepo, ker vsak takoj pove, da ni za JJ. Jaz pa sem in sem mu že od začetka verjela. Se pa popolnoma strnjam s tabo o drugem delu komentarja. Žal nekaterim kljub temu ne bo prebilo.

  • punca05 15:41 09.januar 2012.

    Zanima me, zakaj 24 kur ne dovoli komentiranja? Spletke kot ponavadi

  • tralala 17:05 09.januar 2012.

    Jaz tudi nisem za JJ, evo, sem tudi povedal. Bi me bilo sram, da imam kriminalca/prekupčevalca/ponarejevalca/lažnjivca/demagoga/hujskača/RAZDVOJEVALCA SLOVENSKEGA NARODA za premierja.

  • tralala 17:09 09.januar 2012.

    Z lahkoto si predstavljamo SLO politiko brez tega gologlavega hujskača in pučista. Problem je, da si ta fašo ne predstavlja politike brez sebe. Dokler bo ta 'orangutan v politiki, bo naša Slovenija razdeljena in bo nazadovala.

  • nostradamus 14:32 09.januar 2012.

    tole je ze smesno ze 20let (dvajset let obtozbe ) ne zagovarjam janse dalec od tega a vendar ali ni cudno vsakic pred volitvami priletijo afere enkrat orozje drugic patria mar se samo meni zdi vse skupaj precej sumljivo ...prikaži več in dvomljivo v primeru da bi bili dokazi zoper JJ mar ga ne bi kresalova zalar in kompanija z uzitkom zasili ali pa ze prej rop in njegovi saj jim je dobesedno kot tujek v ocesu vendar se ni zgodilo nic le dviguje se medijski prah.sedaj pa primerjam obtozbe na racun bodocega mandatarja jankovica dokazano neplacani podizvajalci,minus 55 mio eur na racunu electe,sumljivi racuni v svici in na cipru,spremembe namembnosti zemljisc beri (dokazljivo) in zopet se ne zgodi nic pravna drzava malo morgen

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.