Zdravje /zdravje/aktualno
2886 ogledov

O posmrtnem življenju, sorodnih dušah, svečkah in grobovih

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Francissco 14:12 01.november 2015.

    Tudi jaz. Ponavadi preberem naslov, potem pa, če je zanimivo. Tako dolg članek pa postane predolgočasen. Upam vsaj, da bo novinarka dobila večje plačilo, čeprav jaz ne hodim na pokopališča. Poskrbeti je treba za žive in vse ceremonije okrog pokojnih ...prikaži več naj bi bile zaradi živih.

  • Avatar praufo
    praufo 14:24 01.november 2015.

    Mene pa nekaj zanima. Ali je sploh pomembno kaj človek v življenju počne ? Se to kam beleži ali ne. Če se, ali smo odgovorni za svoja dejanja ? Če se ne, potem delamo, kar se nam zljubi in živimo ...prikaži več tako kot nam paše, s tem seveda mislim, da tudi podremo ovire, ki nam jih postavlja civilizacija. Zakaj bi se sploh ubadal s tem kaj bo po smrti ? Cilj je da neskončno uživaš, cena ni pomembna in to je to. Zakaj ima človek sploh vest, če se po smrti vse poruši ? Mislim bitje kot tako. Vi osebki tukaj verjamete v eno samo nevidno energijo, ki se ji reče elektrika. Pa sploh ne bi verjeli, če vas ne bi stresla.

  • francl12 16:42 01.november 2015.

    še dobr, da doleti tudi bogataše in goljufe! Ko bo baučar, zidar in podobni na vrsti, bodo sigurno kot prikazni po bankah in trezorjih sedeli nad svojim premoženjem. Najebali so ga tisi, ki se bodo vsebine dotaknili, he,he....

  • mojca003 19:18 01.november 2015.

    Ja, valda. Tisti ljudje doživljajo ful močne izkušnje, ko bi morali možgani blinkat od energije, pa nobena naprava ne zazna nobene aktivnosti možganov. No zanimivo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.