Slovenija
24 ogledov

O prodanih delnicah Nove24TV molčijo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 20:15 04.december 2015.

    Upam, da bodo vsakemu posebej pregledali, od kod mu denar za nakup delnic.Običajno so takšni nakupi samo pranje denarja od nakupov orožja in mamil.

  • Blek Azuro 08:21 05.december 2015.

    Na tebe BAVARSKI pa se lima rdeča zvezda.

  • Miran Bregar 09:17 05.december 2015.

    Očitno Janez še ni porabil ves denar od prodaje orožja leta 92?

  • dragec 10:19 05.december 2015.

    Lopof je lopof

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:39 04.december 2015.

    "Čeprav so vodilni nove televizijske ekipe napovedovali, da bodo začeli oddajati že decembra, pa zdaj o začetku molčijo."V Sloveniji se noben ne drži rokov, niti politični veljaki na svojo lastno korist ne. Časovnica je pač za zabavo pa da ...prikaži več se "prbližn" ve. Vse se dela z zamudo. Pol se pa govori kak da Slovenija ni uspešna. Ja kako naj pa bo če ima pa nesposobne politike na vseh straneh.

  • stanekos 21:20 04.december 2015.

    Ha, ha, ha, največji posanezni vlagatelj žena največjega davčnega utajevalca, ku je skupaj z Ivanom sedel! Tole je groteskno. Crknu bom od smeha. Na tole SDS se res lima samo patologija.

  • leonardo 08:40 05.december 2015.

    Včeraj sem slučajno odprl njihovo stran, na kateri so obravnavali vrnitev Kučana v politiko. Videl sem komentarje na to temo, ki niso dostojni normalnega bralca. Predvsem bi se morali zavedati, da bi za začetek vsekakor zaplavali v zmerne vode. Če ...prikaži veče so že začeli tako, kaj šele pride. Pa ne, da bi mislil, da bi morali vsi ljudje kot čreda ovac misliti enako.Že vnaprej sem se odločil, da zaradi mirnih živcev ne bom gledal nove TV, pa ne mislite zaradi simpatij do g. Kučana. Ampak TV ( katerakoli že je) mora biti objektivna, no ja vsaj približno, saj popolnoma ni nobena.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.