Magazin /magazin/vip
87234 ogledov

O Savini Atai: "Zavaja ljudi"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam50 08:37 18.februar 2020.

    Po meni in mojih bližnjih bi bila ona in njej podobni pacienti na sociali- ampak naivneži so za vsako reklamo pripravljeni vreči stran veliko denarja.....

  • kapibara1 09:21 18.februar 2020.

    Ma ista k njen fotr, ki je, pred več deset leti, barvni horoskop delal ob tekočih stopnicah, v prvem nadstropju Maximarketa..

  • Majazmaja 10:11 18.februar 2020.

    Ja dobro jutro, no! Na botoxu je že vsaj 10 let, na polnilih pa malo manj. Ampak Savina mi je res všeč z vidika, kako izjemno ji uspeva prodajati meglo! In kako ogromno čredo ovac ima?! Bravo, Savina! Tudi če ...prikaži več takoj zapre 'štacuno,' se ji nikoli v življenju ne bo treba zaposliti v običajni službi.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:37 18.februar 2020.

      Ne palamudi.Stara je 40 let,mladostnega videza in dobro izgleda. Če pa po belem svetu hodi toliko veliko budal,pa ni njena stvar.Bistvo je,da ni negativna.Problem so tisti,ki lahko že samo s svojo pojavo oziroma prisotnostjo,povzročijo totalno štalo.

  • VojtehVišenhofer 08:52 18.februar 2020.

    Uporabe botoksa pa ni zanikala :)

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 10:10 18.februar 2020.

    Norcev je itak polna Slovenija.Zakaj pa ne.Jaz ji pa privoščim uspeh.Pač,za to se je opredelila in, kar je najbolj bistveno ni v breme države.Razni kvazi strokovnjaki,izvedenci,intelektualci,odvet., sodniki,politiki,psihiaterčki...,pa v zelo veliko breme,s tem da se tega dobro zavedajo.Aja,sem pozabil,potem v nadaljevanju ...prikaži veču pa še njihovi sinovi,hčere,vnuki... .Vse iz roda v rod."Kuča časti,boš dobil iz javnih sredstev.Koliko boš?Milijon,dva.Bo dosti za pet let?"... .

    • VojtehVišenhofer 11:29 18.februar 2020.

      To je res. Ampak vseeno nateguje naiven folk...

    • Snežinko 11:44 18.februar 2020.

      No, "nateguje naiven folk" ? Folk je žal tisti, ki se pusti nategovat. Če bi bil folk "normalen" takile šarlatani ne bi prodajali megle ampak delali kakšno bolj koristno stvar. Punca se je pač znašla. Če nekdo nima vesti potem ...prikaži več z lahkoto živi na račun nekaterih naivnežev, ki verjamejo v meglo. Težko jo je zato obsojati. Bolj bi obsodil naivneže, ki to verjamejo. Glede konj: tudi za slabimi konji se kadi, Savina, včasih še bolj kot za dobrimi. Primerjava je enaka tvoji pameti...

    • VojtehVišenhofer 12:02 18.februar 2020.

      Snežinko, se ne morem strinjati, da s šarlatani ni nič narobe, ker so se kao "znašli" in da je krivda na ljudeh, ki takšnim šarlatanom nasedajo. Tu ne gre za neumnost ljudi. To bi ti sicer znal kakšen psiholog bolje ...prikaži več pojasniti, zakaj ljudje nasedajo/mo. Pomisli npr. na hudo bolne, nad katerimi je medicina dvignila roke. Vse bi dali za "čudežno zdravilo", pa čeprav se globoko v sebi zavedajo, da ne obstaja. To ni neumnost ali naivnost - sem se tudi sam v prejšnjem komentarju narobe izrazil.

    • Janez_53 12:38 18.februar 2020.

      Po "brci" zaročenca se je hitro pobrala in veselo naprej prodaja meglo. In ljudje očitno nasedajo.

    • VojtehVišenhofer 12:52 18.februar 2020.

      Če povzamem moj prejšnji komentar... v pravih okoliščinah smo lahko tudi mi tisti, ki nasedejo.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:14 18.februar 2020.

      Vojteh,se delno strinjam s teboj.Drugače pa vsaka šola nekaj stane in ko že ljudje mislijo, da vse vedo,jih še zmeraj kaj preseneti. Človek se uči dokler je živ.Redki smo,ki nam je dano,da vidimo z zaprtimi očmi.😸

  • andrej084 14:56 18.februar 2020.

    Tale ne zavaja le nas, ona zavaja tudi sama sebe. Obup. Savina kmalu bo pognal regrad, akcija torej...

  • Ender3 12:45 18.februar 2020.

    Poznam njeno mamo,ni čudno,da je Savina prodajalka neumnosti. Če bi se ukvarjala s koristnim in poštenim delom verjetno ne bi tako sijoče izgledala. Razumem,da s pomočjo medijev ustvarja samopromocijo, ne razumem pa ljudi,ki ji slepo sledijo. Naj si ustvari družino ...prikaži več in ima otroke, bog ne daj,potem bi se pa prehitro postarala. Dolce far niente!

  • gasper80 17:55 20.februar 2020.

    prevarantka ki mora v zapor

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.