Zdravje /zdravje/aktualno
2089 ogledov

To se dogaja s cepivom, ki je ostalo

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 14:45 27.december 2022.

    EU- vonderlajnova je naročila 5 milijard doz za Evropo.. Lek je odprl polnilno linijo za filat doze..

  • kapibara 14:44 27.december 2022.

    Kolko je to stran vrženega davkoplačevalskega/ našega denarja ??

  • Avatar zoo
    zoo 15:22 27.december 2022.

    Una polda je za vsakega EU državljana kupila 10 šusov /, kar njo in njene podrepnike cepite s tem presežkom!

  • Avatar luckyss
    luckyss 14:52 27.december 2022.

    Kot prvo, to cepivo tudi uradno ne deluje proti Omicronu, to so povedali tudi pri Pfizerju...Torej je cepljenje nepotrebno in škodljivo...In nihče ne ukrepa, Pa kje mi to živimo, v zdravstveni diktaturi ?!...Bo res treba koga na gobec, da se ...prikaži več neha ta svinjarija..

  • Gandi123 07:09 28.december 2022.

    Izjava BOJANE BOJOVIČ z dne 26.12.2020 ob začetku cepljenja: "veljavnost potrdila in zaščita proti covidu po cepljenju (prvem) sta doživljenjska". Istočasno so pa naročali nova cepiva, za drugo tretje, četrto... cepljenje, ki jih sedaj uničujejo. Po dva ukrajinska bolnika gre ...prikaži veče protokolarno letalo, pošteni Slovenci, ki celo življenje plačujejo zdravstveno zavarovanje, pa ne morejo do zdravnika! KATASTROFA!!! Levaki, desnaki, vsi ENAKI!!!😡

  • vanc7 16:36 27.december 2022.

    Marko, kako pa veš, s čem si bil cepljen? Lahko da si bil cepljen s placebom! Tvoja trditev je na zelo trhlih temeljih...

  • Pierre 17:59 27.december 2022.

    Sem se cepil in fasal korono,,, a mi kdo lahko to pojasni?

  • Pišmevuh 18:40 27.december 2022.

    Vsaka laž ima kratke noge. Počasi bo treba spoznat tudi, da je Putin najmanj kriv za klavnico v Ukrajini in ekonomsko krizo.

  • smoljo 19:49 27.december 2022.

    Kaj se v trgovini naredi z izdelki s pretecenim rokom uporabe...vrne se proizvajalcu ....no zdravstvo ,vlade,države so kupile cepivo ....rok potekel....vrnes proizvajalcu ...konc debate

    • rd2dmk2 23:32 27.december 2022.

      smoljo, to ne gre tako kot ti praviš. lahko vrneš ampak penezev ne bo. lahko se zniža cena na pol ali pa da v razprodajo. npr. če kupite 3 škatle c vitamina in d vitamina dopite za en cent 3 ...prikaži več šuse cepiva proti covidu.

    • smoljo 08:27 28.december 2022.

      Rd2,plačali smo ga tako ali tako..ampak z uničenjem se naj proizvajalec ukvarja ..mar ne ...saj bimboti na take fore kot jih ti opisuješ res nasedajo ...

    • rd2dmk2 09:41 28.december 2022.

      smoljo, jest ga nebi vrnil proizvajalcu. nak. ker so lumpi bi ga samo prepakirali, tako kot delajo z mesom, ga vrneš, pa ga zmeljejo v maso pa hajd na novo v štacuno, al pa mleko predelajo v nekaj. jok , ...prikaži več jest bi bil kruto žleht. bi ga uničil in masten in zabeljen račun poslal EU in farmacevtom. da si še mi pošteno omastimo brk, ne samo urša in pfeizer.

    • smoljo 09:50 28.december 2022.

      Ok tut ti bi bila opcija ...sam ko ti tti tipi sla lajerca in cela nategunska farmacuja neb placal nc ...trud in delo bi pa vlozu....hm prepakiranega pac ne kupis vec ,al kk

    • rd2dmk2 09:58 28.december 2022.

      smoljo, kako pa ti veš, da je flajš meso prepakirano ? mislim da imamo kar lep argument za uršo da bi plačala. gremo mi po svoje. a mi rabimo europo in njene eure ? ne pozabit da je še vedno ...prikaži več v zraku poleg vseh ostalih neumnosti tudi porazdelitvena shema migrantov. ne bodo nemci stradali, mi pa bel kruh mazali s marmelado. ne bo tega filma. boš grizel lubje smoljo, da bo švaba imel polno rit.

  • Grof 22:16 27.december 2022.

    Prvi ranjenci pripeljani v Slovenijo, ljudje po 36 ur čakajo na posteljo v UKC, po objavi posnetka sem pomislil, da gre za Afganistance, kje so se našle prazne postelje, ministr, dvožživka, …

  • rd2dmk2 23:42 27.december 2022.

    hecno se mi zdi tole ( čeravno ni hecno, ampak smeh je pol zdravja, pa se raje smejim kot jezim ) šele z januarjem 2023 bodo prenehal nabavljat cepivo.mogoče zato , ker bo 10 januarja štrajk pacientov, pa se mal ...prikaži več bojijo da ne bodo pacienti čist zares začel štrajakat pri nakupu antidepresivov in protibolečinskih tablet. ker če to začnejo , potem pa propade farmacija. in dajte malo širit dobre novice namest antidepresivov eno pivce za živce.

  • marko345 16:01 27.december 2022.

    No cepil sem se trkrat in covida nisem fasal. Torej cepivo deluje. Sem pa veliko med ljudmi. Ampak vsak sam naj se odloči za cepljenje, nimamo nobene zdravstvene diktature, imamo pa veliko strokovnjakov v zvezi s cepivi, pa noben od ...prikaži več njih sploh nima medicinskega certifikata.

    • bi_ba 17:00 27.december 2022.

      Jaz se pa nisem cepila, nisem dobila ne covida, ne omikrona, pa sem ves čas med ljudmi. Enako sorodniki vseh starosti, pa tudi ni noben zbolel do danes. Če skrbiš za imunski sistem, ti noben virus nič ne more. Zaupam ...prikaži več svojemu telesu, tem novim packarijam pa nič. Zdravnikov ne rabim nikoli, lahko stavkajo celo leto.

    • rd2dmk2 23:36 27.december 2022.

      marko345 sam se nisem cepil in do dons še nisem dobil covida, pa imam kar dosti opravka z ljudi ne samo od okolice ampak tudi iz daleka. poznam pa kar nekaj osebkov, ki so polno cepljeni, ker so želei bit ...prikaži večt svobodni in letat okol po tem svetu, pa imajo samo letos večkrat potrjen covid, kot pa sem jest uspel pridet do dunajskih šniclov. vsem, ki vas je strah covida nasvet eno jabolko ( domače nič šricano ) odžene dohtarja in covid.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.