Slovenija
49 ogledov

Ob 8. marcu ne potrebujemo rož, ampak službo!

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 10:17 08.marec 2016.

    Danes bi moral že marsikateri moški praznovati 8.marec, ne samo ženske, samo da so ženske.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:55 08.marec 2016.

    Moški imate praznik dneva mučenikov 10 marca.

  • Pepe007 14:59 08.marec 2016.

    Kolikor je meni znano, se v gradbeništvu še kar izdajajo delovna dovoljenja in zaposluje tuje delavce, ker domačih ni. Delo je primerno za mlade ljudi, ženske so enakopravne, oziroma bi rade bile enakopravne, zakaj torej ne navalijo? Saj v članku ...prikaži več govorijo o mladih ženskah... A sem kaj spregledal?

  • Jaka Novakovič 11:03 08.marec 2016.

    Se strinjam, a naj opozorim na še eno dejstvo. Po uradnih podatkih je bilo v Sloveniji od leta 2008, pa do nekje prve polovice 2014, več brezposelnih moških kot žensk. In? Nič. Nihče ni enkrat omenil te težav. Zakaj se ...prikaži več problematizora stvari in reagira samo takrat, ko gre ženskam slabše? Čas je, da obrnemo hrbet feminizaciji in dvojnim merilom. Brezposelnost je težava celotne družbe in ne samo žensk in prav je, da o tem govorimo in ne samo, ko je treba ženskam "štango držat".

  • ojla 11:57 08.marec 2016.

    Ni dovolj , da se spomnimo na žene samo ob teh praznikih. Zadovoljstvo je povezano s službo,s srečno združino ,le tako bomo največ doprinesle naši družbi.Tudi na moške bi se lahko večkrat spomnili. Ena skrita želja je ,da nam ...prikaži več ostanejo vse pravice, katere smo si s težavo priborile..

  • Avatar Leon
    Leon 13:31 08.marec 2016.

    Draga moja , nezadovoljstvo prinašajo ženske,ki si kariero gradijo na ženskih kvotah,potem pa podležejo nepotizmu, korupciji,demagogiji.............naj naštevam. Te ženske mečejo slabo luč na "poštene" ženske. Vedno je bilo in bo ..........Lovci in nabiralke .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.