Slovenija
49784 ogledov

Janša: V ponedeljek bo šola, a ne nujno za vse

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:05 29.januar 2021.

    In mi še kar čičkamo in čakamo, komentiramo iz foteljev. Očitno nam gre še predobro, da si lahko privoščimo nemo opazovanje, rušenja države. Ljudje, tole ni več hec!

  • Avatar @narhist
    @narhist 12:42 29.januar 2021.

    Ker kot se reče upanje umre zadnje, upam, da je le sprevidel zmoto in sledi odprava slaboumnih ukrepov, ki z ničemer ne prispevajo k zajezitvi virusa. (Ali je morda policijska ura že odpravljena, ker sem noč prespal in nisem uspel ...prikaži več spremljati vseh sprememb ukrepov in odlokov.)

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 13:05 29.januar 2021.

      @narhist blagor vam za ta optimizem. Škoda, ker ni nalezljiv kot korona. Bi lažje prenašali dejstvo, da smo vladni ujetniki.

  • Janez_53 13:10 29.januar 2021.

    Na žalost velik del krivde za toliko umrlih nosi tudi predsednik vlade zaradi neustreznega ukrepanja takrat, ko je bilo to potrebno. Upam, da bo nekoč odgovarjal za to.

    • Luksi 16:46 29.januar 2021.

      To je sicer res, resno bi moral ukrepati avgusta, ampak zdaj smo kjer smo, šolniki in levaki pa kljub temu pozivajo k odprtju vsega. Odgovornosti seveda ne bi nosil nihče. Če že pozivajo k odprtju naj se zavežejo s podpisom, ...prikaži več da zagotavljajo varno okolje in v nasprotnem naj odgovarjajo, ne pa da nas silijo podpisovat neke izjave. Najlažje je seveda druge kriviti...

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 13:21 29.januar 2021.

    Nikoli, ampak res nikoli se to pametovanje ne začne ob določeni uri Tudi to kaže na Janezov odnos do državljanov. Skrajno ponižujoč in vzvišen.. Sicer pa nas večina to gleda, ker ni drugega ustreznega stand-upa na tv..

  • Janez_53 12:11 29.januar 2021.

    Mislim, da bi nas najbolj razveselil, če bi objavil, da iz zdravstvenih razlogov odstopa s položaja predsednika vlade. Ampak-to so le pobožne želje! Preveč uživa v tem, da nagaja Slovencem.

  • Decko 13:18 29.januar 2021.

    Pejd ze v penzijo fosil

  • sam1 13:30 29.januar 2021.

    Jajo spet bluzi in našteva statistične podatke o cepivih brez vsakršne podlage.....

  • Jaoming 13:46 29.januar 2021.

    Pozdravljeni, zanima me kako bo potekalo varstvo otrok v vrtcu naslednji teden. Saj smo danes dobili okrožnico in moja dva otroka nista več kandidata za v vrtec. Kako naj vzdržujemo družino saj nam je zelo onemogočeno izvajanje poslovne dejavnosti. Imamo ...prikaži več enega otoka v 3. razredu in dva otroka stara 5 let. Ali jih naj pošljem starim staršem (ogrožena skupina) ali kako. Prosil bi če mi lahko kako svetujete ali mi nekako omogočite varstvo v vrtcu naprej. LP nič drugega me ne zanima. banda

  • Kirka 13:51 29.januar 2021.

    PV in zdravstveni minister se samo malo heca. Upam, da bo za ta hec enkrat krepko plačal.

  • miho 13:49 29.januar 2021.

    V vladi bi bilo treba vsak dan vse testirati, pa ne na koronavirus, ampak na alkohol.

    • popokatopetl 14:12 29.januar 2021.

      Pa če jemljejo vse medikamente ki so jim jih zapisali na psihiatriji.

  • astrid74 15:17 29.januar 2021.

    Aha, in to se pove v petek popoldne, kaj ne. Včeraj pa odlok o prepovedi zbiranja na šolah. Hrana za malice in kosila ni bila naročena, učiteljice so poskrbele za ponedeljkov pouk na daljavo. Vse se je drugače organiziralo. Kdo ...prikaži večdo tukaj saj veste kaj v glavo... Da jih ni sram!

  • butnbutnskala 15:23 29.januar 2021.

    Litija je zasavje potegnila v črno, zasavci ste si sami krivi zakaj ste Litijo sprejeli v zasavsko regijo, saj v zasavju ni nikoli bila. Litija, bi morala ostati osrednje slovenska (že zaradi logike GEOSS), pa se tistih nekaj okužb nebi ...prikaži več poznalo in bi bile obe regiji rdeči in bi bile šole odprte. V rezmislek za naprej...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.