Avto
38576 ogledov

Ob omembi cene za zadnjo luč ga je skoraj kap

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • radovednica 08:21 19.oktober 2022.

    Super. Še neka neumnost več. Vse odkar so na avtomobile vgrajene takšne luči, da moraš zamenjati celo luč (halogenske,...) je tako. Zaradi vse več elektronskega sranja v avtomobilih je strošek vsake zamenjave astronomski. Zato pa čim dlje od vse te ...prikaži več elektronske nesnage. Avto mora biti enostaven, zamenjave dostopne (dostop do vsakega dela) in enostavne. Vse te "touch" in podobne bedarije zgolj zvišujejo ceno, so neuporebne, nepotrebne, celo škodljive.

  • rd2dmk2 19:30 18.oktober 2022.

    čakajte malo. v čem je pa razlika da zamenjate led plastiko z plastiko z žarnicami ? no v čem ? odvijete par vijakov, odklopite konektor in ponovite vajo v obratnem vrstnem redu. in zato plačat 4000 eurov. dragi moji, LED ...prikaži več je drag ampak tako kot pri TV, se tudi tu da zamnjat led-ice. mal Youtuba pa mal alibabe pa je. ok eni majo tri leve roke, pa prazno glavo. saj sem vam rekel, kako bo, pa še problem bo, ker ne bo na zalogi, pa boš čakal pol leta. fantje, kupim stojadina, ve kdo zanj.

    • Johny 08:41 19.oktober 2022.

      To je primeren nasvet za vožnjo po hosti... Če pa želiš na cesto in še kdaj opraviti tehnični pregled, pa tvoja ideja pade v vodo.

    • endrug 09:21 19.oktober 2022.

      Imaš prav. En voltmeter za 30 evrov (ali manj), led žarnico za 5 centov in lot aparat za 20 -50 evrov, pa popraviš. Je pa treba malo (ne veliko) znanja. Če pa imaš volt meter in aparat za lotanje doma, ...prikaži več je pa zelo poceni. Tako me je stala zadnja sredinska stop luč namesto 100 evrov (nova original), ali 60 evrov (neoriginalna) le 15 centov. Ker sem kupil tri ledice. Za rezervo. Je pa predvsem poudarek na znanju. Če pa nima znanja in se noče naučiti, pač naj plača. Ni problema.

    • endrug 09:23 19.oktober 2022.

      Johny, je povsem legalno in ustreza homologizaciji avta.

    • Johny 10:00 19.oktober 2022.

      endrug, preberi ponovno članek. Tu gre za POŠKODBO ZADNJE LUČI. Tu si pa ne moreš pomagati z voltmetrom, ledicami za par centov in lot aparatom. Ampak tu večinoma komentirajo kavč strokovnjaki, ki teoretično znajo vse, praktično pa nič!

    • smoljo 11:37 19.oktober 2022.

      johny,a veš ce kupis tak avto,si svetlobna telesa zavarujes ,kar ziher ne stane 7000 evrov ,mar ne,pol ti je pa gladko vseeno kolk stane

    • rd2dmk2 14:46 19.oktober 2022.

      johny, jest sem se vprašal kaj mora naredit avtoelektričar in seviser da zamenja poškodvano ( stolčeno, razbito ) luč, da to zaračuna 4000 €. samo delo, kajti kot se iz članak bere je sama luč 3000 €. malo če razmislim, ...prikaži več koliko stane popravilo ene precej zaletene kripe iz današnjih časov, da mehanik lahko napiše na računu --- delo 4000 eurov.

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 18:34 18.oktober 2022.

    Vsi avti imajo pregrešno drage rez. dele ,zlasti luči ,kupiš star avto ,si ves vesel ko ga imaš,treba kupit novo luč,pa umreš od lakote.Kolega na BMW-ju moral menjat dva gumi nosilčka (nekje pri motorju pridejo )in brez dela so 300 ...prikaži več eur,prvič sem ga videl bledega kot jupol ha ha ha

  • Toma 16:03 18.oktober 2022.

    Če se clio zaleti vanj, je že pri novem takoj totalka!

  • blayo 23:59 18.oktober 2022.

    Tip je za avto odštel več kot $100.000, v čem je torej problem?

    • Avatar pantani
      pantani 07:33 19.oktober 2022.

      Problem bo,ko si ga človek s povprečno plačo ne bo mogel privoščiti!!!

    • blayo 09:11 19.oktober 2022.

      Ne bo, avtov je že zdaj vsaj pol preveč.

    • endrug 09:25 19.oktober 2022.

      Zakaj pa bi nekdo s povprečno plačo moral imeti avto za 100kEur. No, neumnost je kupovat tak avto, a če lahko, zakaj pa ne.

    • Avatar pantani
      pantani 09:40 19.oktober 2022.

      endrug,mislil sem nasplošno o električnih avtomobilih in ne ravno tega za 100.000€.

    • smoljo 11:39 19.oktober 2022.

      blao,zgleda da pri taki ceni mu je zmanjkal za zavarovanje ....me zanima ,kdo si ne zavaruje svetlobnih teles ,stekla ,ko si kupi nov avto ?

    • blayo 17:14 19.oktober 2022.

      Itak. Šel, je čez svoje zmožnosti. Isto kot Slovenc ki vzame kredit za second-hand Mercedesa za 20.000 EUR potem pa joka ko je treba gume zamenjat.

    • Avatar pantani
      pantani 17:52 19.oktober 2022.

      Se strinjam blayo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.