Slovenija
242 ogledov

Ob upe za varstvo še Kočevci

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • titty 07:20 13.september 2012.

    Še ena, ki krade staršem (ni edina, vzorinik je pa ....).

  • stella 08:15 13.september 2012.

    Kakšna Rekič??? Mikič se piše, poguglite

  • ella 16:21 13.september 2012.

    za Žurnal24 je izjavila, citiram: "Najlažje je zgrniti na osebo,ki se trudi,kajne?" Teh 150 eurov, kolikor sem nakazala in ŠE ni vrnila je to ena tretjina moje plače, tudi jaz se trudim za svoj denar ,a gospa Rekić ne ...prikaži več premore toliko truda,da vrne denar,katerega ona ni zaslužila.

  • Tedy23 17:58 01.februar 2013.

    Pozdravljeni Tudi sam sem imel neprijetno izkušnjo z gospo Neiro, ki je pri meni pred odprtjem njenega prvega s.p.-ja ( Novembra 2011 ). Do mene je prišla osebno z svojo hčerko ( staro 3 mesece ) in svakom ?!?! ...prikaži več Tako ga je vsaj predstavila. Uspelo ji je da me je prepričala, da ji prodam za dobrih 1300€ opreme za njen vrtec v Ljubljani in da mi bo plačala čez en mesec, ko pridobi vse dokumente za s.p. Material je prevzela konec Septembra, valuto na računu pa je imela 2 Novembra. Na datum plačila se ni zgodilo nič, po klicu in čakanju še en teden, zopet nič, po nekaj klicih in obljubah in novem tednu čakanja, zopet nič, okrog 15.11. ( torej po 14 dnevih ) pa samo obvestilo, da je s.p. zaprla in da mi bo opremo poplačala iz svojega računa,.... Poleg tega da sem vmes poslušal razne zgodbice, kako jo je zafrknila računovodkinja, kako je že vse plačano pa se je nekje zataknilo,... Po tej zgodbici sem izvedel, da je čez nekaj mesecev ( pomladi 2012 ) zopet odprla s.p. i

  • ella 13:19 13.september 2012.

    no se bomo pa po medijih lovili,sem ena izmed mamic iz Kocevja ,ki je vplačala akontacijo denar pa ni vrnjen,kot je navedla Rekićeva v članku,to lahko z mano potrdijo še dve mamice. Obljubila je,to ja, če bo bomo pa videli....

  • Nina Uršič 08:49 13.september 2012.

    Mislim......, sama izhaja iz rejniške druine, kjer so z njo delali kot svinja z mehom, lahko bi mela mal več v glavi kot to, pa še to da ima sama otroke, se mi smilijo, če znjimi tko dela......

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.