Slovenija
17 ogledov

Obama: Kriza v Evropi "straši svet"

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:41 26.september 2011.

    Pa kaj sem v tem živlenju naredu narobe,da me trofazni skoz in skoz pehajo v bankrot,najprej sem preživel DINARJE in Srbjance lene in pogoltne,da brez dela lahko obogatijo,zdej pa še tole golazen grško trofazno,ki so zjebali € in EU in ...prikaži več spet sem na začetku leta 1991!Najboljš,da mi spyzdimo iz tele požrešne Europe,bi nam blo bolje!

  • Gigii 21:44 26.september 2011.

    narod na nogah zarai varčevanja.Ja kak pri milem bogi pa naj se država reši?

  • privat 19:38 04.oktober 2011.

    Z resnim delom...kako je pri nas?? mi smo mogoče par let za njimi...sej vidite nestrokovnost vlad pa ne samo nestrokovnost...ti ljudje sploh nič nevedo!! Slovenija je od leta 91 puščena slučajnosti in v pomoči kreditov smo trajali tako dolgo...Pa še ...prikaži več to vsa ministrstva so obveščala nadrejene o tej smeri propada...če ne bomo nič naredili...in res niso nič naredili da bi se rešili...no kradlo se je lepo..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.