Slovenija
6839 ogledov

Občutna podražitev pri T-2

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eminenca 14:21 04.junij 2021.

    pa sej morjo nekej pokasirat pa zaslužit, sicer bodo proizvajalci jaht ostal brez dela, kar bi bla pa spet velika škoda

    • Avatar Leon
      Leon 14:28 04.junij 2021.

      ZVON 1 in ZVON 2 obresti

    • Ender3 14:35 04.junij 2021.

      Leon...👌👌👍

    • eminenca 14:56 04.junij 2021.

      ... s tem pa sledi še podražitev pri ostalih operaterjih, samo še vprašanje časa ... najdražja in najbolj uprabljenja , se pravi gledana, je pa tv ... folk non stop zija te nadaljevanke, oni pa samo še povečajo ceno, ... ...prikaži več seveda pa v tej gnili vukojebini ni nikogar, ki bi to ustavil ... le zakaj bi

  • ode 08:24 05.junij 2021.

    Si predstavljate, da bi državni telekom podražil za 1 cent -tukaj bi bilo 183 sovražnih komentarjev. Telelemach, A1, T2: naročnike privabljajo z (začetno) nekoliko nižjo ceno, nato pa krepko podražijo.

    • bojovi 18:50 05.junij 2021.

      Še bodo podražili, še bodo. Do zdaj so vedno in vedno bodo.

  • bojovi 18:49 05.junij 2021.

    Imam T2 ampak na srečo sem vzel optimum za 2 leti po znižani ceni 40€ tako me tole ne bo prišlo niti 45€, za naprej pa bomo vidli. Čeprav sem proti, če smo podpisali tako, potem se prosim tudi tega naj držijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.