Svet
77458 ogledov

Se obeta prepoved prodaje kebaba ...

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 08:25 03.december 2017.

    Ga še nisem poskusil in ga verjetno nikdar ne bom,sem pa proti,da nekaj aparatčikov "skrbi" za to,kaj bodo ljudje jedli.Če komu paše naj je fosfate,na je Mcdonaldove hamburgerje,naj je pomfrit in kar je še takih jedi.Naj raje skrbijo,da bojo ljudje ...prikaži več imeli delo in spodobne plače.

  • rogixl 07:34 03.december 2017.

    Ali je v ozadju Mc Donald?

    • Žurnalček 11:57 03.december 2017.

      Če tebi kebab ni ogaben potem jej ! Mc Donalds je še slabši , samo je pa higijensko brezhiben ! Prvič sem vzel h s sirom , zagrizel in ga ruknu takoj v koš . Imajo samo frape in torte ...prikaži več dober , ostalo je poden !

    • Ledena 15:11 03.december 2017.

      Zurnalcek:vsak ima svoj okus.Nekateri jemo maca,kebab,KFC,Burger K. .......jem,kar mi tekne in kar se mi v tistem trenutku "zalusta" .Glede higiene pa raje ne bi,javnost sploh ne ve,kaj dejansko jemo,tako da brezveze glumit neko cistunstvo.Je vse isto sranje,drugo pakovanje.

  • Harrison 08:07 03.december 2017.

    Tega sranja še nisem jedel in ga tudi ne bom. Glede zdrave prehrane ni Mc Donalds nič boljši, vendar se vsaj apetitlih !

  • ode 08:18 03.december 2017.

    Preberite tole, pa bo vsem jasno: http://www.moskisvet.com/clanek/zanimivo/ce-bi-vedeli-kaj-je-v-njem-ga-ne-bi-vec-jedli-3.html

  • majab 10:15 03.december 2017.

    Pljuča, srce, jezik, oči, kosti, odpadni deli mesa in ogromna količina živalske masti. To je rezultat analize britanskega Local Authority Coordinators of Regulatory Services (Lacors), ki so jo izvedli – k sreči – v Veliki Britaniji. Poleg tega naj bi ...prikaži več več kot 50 odstotkov kebaba vsebovalo drugo meso, kot je piščančje in teletina.... Bon apetit.

    • Snežinko 10:29 03.december 2017.

      Zakaj pa "k sreči v Veliki Britaniji?" Kot da je pri nas meso drugo - saj v članku lepo piše, da 90% tega "mesa" proizvedejo v Nemčiji. Torej je pri nas natanko enako meso kot tisto v tej raziskavi. BTW...tudi ...prikaži več jaz ne jem tega približka mesa...

    • Ledena 11:15 03.december 2017.

      Jaz pa ga z veseljem popapcam,njami.Vsaj 1x na teden.No,ce ze pametujete,kaksna svinjarija je v tem mesu.A ko se pa eni afnajo in guncajo afne z nekim bio sranjem,tisto je pa ok??Lepo vas prosim,dream on.Naj se za tisto sranje naredijo raziskave.Ko ...prikaži več boste vedeli,kaj DEJANSKO jeste,je kebab se najbolj nedolzna zadeva.

  • francl12 09:34 03.december 2017.

    BRAVO! Končno eden pameten predlog. Upam, da ga čimprej sprejmejo. Naslednji pa je - nagnati vse muslije iz EU!

  • perhan63 13:48 03.december 2017.

    končno..kdo mara muslimansko hrano...prašič je zakon

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:14 03.december 2017.

    naj rešijo te fosfate oz.samo sveže meso od mesarja kupovat in naj naredi kebab tisti ki ga zna in večina teh kebabnic bodo takoj zaprle lokal in bo zaslužil tisti ko zna narediti maso za kebab ne pa da je ...prikaži več vsepovsod enak okus kebaba ki ga kupiš,ker kjer ga ješ je v bistvu z enega kupa.

  • Žurnalček 11:53 03.december 2017.

    Končno , bodo to svinjarijo ukinili ! Turki si jo naj pa sami doma pečejo , če ne morejo brez njega ! Sploh ne vem kdo je dovolil to svinjarijo prodajat v EU -ju!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:55 03.december 2017.

    Vsa takale hrana je PLASTIK FANTASTIK,samo kup svinjarije skupej stisnjene in to naj bi blo zdravo?

  • minimaxi 12:04 03.december 2017.

    Kebab lahko, ce oni zauzijeo sredi Turcije, S. Arabije, Egipta....svinske zrezke

  • Skipi 23:15 03.december 2017.

    Kebab sem nazadnje jedel pred kakimi 6 leti pred tistim ko so golobi skakali po narezanem mesu v trafiki v Ljubljani model je samo malo dorezal zraven in zmetal v kruh. Seveda sem odšel in me ni bilo več nazaj.....nikjer.

  • Žirafa 00:06 04.december 2017.

    Street food se v slovenščino prevede kot ulična hrana.

  • Rafaelus 12:55 03.december 2017.

    Pravi KEBEB se dela iz svežega mesa ki se zvečer nabode na nabodalo in namoči prej s določenmi dodatki. Zjutraj ga pa dajo na žar. Takega jem vsakič ko grem v Minhen v centru na Marija Platzu pri enemu Turku. ...prikaži več. Tisto svinar.... ki prodajajo pri nas in je par let zmrznjen kebab bi bilo pa treba izločiti in o tem KEBABU je govora v PARLAMENTU !!!

    • Ledena 14:59 03.december 2017.

      Rafaelus.....smo tudi ostali svetovljani,smo videli ze kar velik del sveta,niti jaz ne pisem vedno slovnicno pravilno,dalec od tega,ampak bodi vsaj toliko,ce se ze hvalis,koliko si v Nemciji,vsaj pravilno napisi München....glede na to,da si to tablo verjetno videl ze x krat.Pa ...prikaži več kolk vem,je Marienplatz.Ne bodi kot zurnalovci,ki so analfabeti do konca.Nismo cefurji.München.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 17:00 03.december 2017.

      spet ledena lajaš

    • Ledena 17:06 03.december 2017.

      Bonton,kultura,ring any bell?Ne bom se spustila na tvoj nivo in ne bom ti rekla,da si nerazgledan,primitiven g......in ja,rada imam zivali,verjetno ravno iz tega razloga,ker obstajajo na svetu taksni iztrebki kot si ti . A z zeno(sicer dvomim,da jo imas)in mamo ...prikaži več tudi tako komuniciras?A se prevec druzis s siptarji in ostalo cefursko golaznijo, ki imajo tak odnos do zenske???Ccccc

    • Ledena 17:07 03.december 2017.

      In.....kot ti je ze znano,ne pisi nic nazaj,saj ves,da ne bom prebrala.Kvackaj,get a life.

    • logistika 17:30 03.december 2017.

      Ledena je desna provokatorka. Seveda tega ne bo prebrala in ne bo komentirala.

    • Ledena 17:33 03.december 2017.

      Uzivam ob vasih rahlih zivckih.A ne morete brez mene?Sibki karakterji.In ne znate odnehati.Love it.

    • logistika 19:45 03.december 2017.

      Ledena je prebrala moj komentar in se je odzvala. Kje je njena beseda, da ne bere in ne komentira? In: ponovno se bo odzvala (čeprav komentarjev ne bere (ha, ha))

    • Ledena 19:49 03.december 2017.

      A lahko nehas zgubljat cas s pisarjenjem posta,ker jih ne berem.Zacni kvackat,to svetujem vsakemu.Get a life.Zivcki ne dajo miru,da pisaris bv?

    • logistika 20:10 03.december 2017.

      Ne bereš, pa vseeno odgovoriš? Tudi tokrat boš odgovorila. Banda desna! Ja vem, kvačkat naj grem,....

    • Ledena 20:11 03.december 2017.

      Pojdi kvackat.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 21:55 03.december 2017.

      logistika ,ampak midva sva pa prijatelja ,ledena se bemti za brez veze

    • Ledena 22:06 03.december 2017.

      Pojdi kvackat.

    • Harrison 07:13 04.december 2017.

      Ledena - glede pravopisa, ki ja zagovarjaš. Moram ti sporočiti novico, da imaš na spodnjem delu tipkovnice tipko za presledek. Tista ta najdaljša ja. Njo pritisni, da se bo tvoje poučne komentarje dalo brati. Pa nick spremeni, ker se mi ...prikaži več zdiš prav vroča :). lp

    • Ledena 09:09 04.december 2017.

      Kdo je rekel,da zagovarjam pravopis...tut jaz ne pisem slovnicno pravilno,ampak Minhen ravno ne bom napisala no,ce to mislis . Aja,na kompu tipkam slepo.daj be seri,drugi se bolj grozno pisejo,ja,tipka ja...whatever.....nick je cist ok

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:04 04.december 2017.

      Ledena ,helex vzam

    • Ledena 20:30 04.december 2017.

      Hmmmmm......abstinencna kriza zarad helexa?Tako nizko si padel,da moras ze to zret.Ubogi....ccccc.To se zgodi,ko nisi kos enim komentatorjem in postom.Moras bit bolj mocan karakter in jemat vse na izi.Helex al whatever te bo pozdravu.My ass

    • jozicamurn 21:57 04.december 2017.

      Ledena, tukaj večinoma samo musli vahabiti in musli propagandisti opozarjajo na slovnico in slovnične napake, pri tem pa imajo odprt SSKJ (ostalega argumenta za napad nate nimajo). Zafrknejo se pa ponavadi pri tem: " Stavek la la la . He ...prikaži veče he .", ponavadi dajejo tudi pri koncu stavka presledek in piko, ker so pač zabiti. Najbolj zabiti in smešni pa so vsi kvazi lektorji brez dokončane šole ali doktorata, ki ti solijo pamet na portalih, saj s tem zdravijo svoje frustracije, ker šole niso končali.

    • Ledena 22:04 04.december 2017.

      Jozica,enkrat si me besedno zelo napadla.Sem pravno ukrepala,ampak sem zadevo raje opustila.Se enkrat:sem Slovenka,ne maram cefurjev in vse kar je od Kolpe dol.Napisem in povem svoje mnenje.Za tem stojim.To je to.Ne gledam slovnicnih napak,locil....nepomembno zame.Ampak fejk obtozevanja se ne grem.

    • jozicamurn 22:12 04.december 2017.

      Tebe nisem besedno napadla nikoli, očitno se ti blede, pohvalila sem te kot se spomnem in preglej zgodovino. Komentar je bil sigurno namenjen musli propagandistom, če se najdeš v tem potem pa si enaka kot oni. Ne razumem. Pravno ukrepala? ...prikaži več Tukaj pišemo lahko odprto in v luči demokracije, tako da te ne razumem. Slabšalni izrazi so tudi na drugih portalih dovoljeni, dokler so seveda v določeni meji tolerance. Najdi prosim povezavo, kjer sem te "napadla" kot ti praviš. Lp.

    • Ledena 22:23 04.december 2017.

      Pobrskaj po svojem spominu in profilu.Imam na papirjih vse poste,tvoje in moje.

    • jozicamurn 22:26 04.december 2017.

      Če jih imaš mi jih napiši ali pa podaj vsaj kakšno iztočnico, da se spomnem. Hvala.

    • Ledena 22:41 04.december 2017.

      Vdo dokumentacijo imam pri odvetnici.Niti se ne spomnim clanka,mozno,da sem bila pod nickom Klementina.Sama imam ostra stalisca,ampak nikoli ne vsiljujem svojega mnenja drugim.Obstaja neka razumska meja,ki si jo ti prekoracila.Veckrat sem te opozorila in prosila,da nehas,pa si kljub vsemu nadaljevala ...prikaži več z nekimi muslimanskimi in vahabitskimi zalitvami.Prosim,zelim in zahtevam,da zakljuciva komunikacijo.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 05:49 05.december 2017.

      ledena ,psihiatru pojdi

    • Ledena 08:38 05.december 2017.

      Hmmmmm....ne zrcali lastne diagnoze na druge.In nehaj mi pisat.Obseden z mano?

    • jozicamurn 16:27 06.december 2017.

      Torej razkrinkali smo "klementino", ki ima več računov in je sedaj pod imenom "Ledena", ki je vložila nekakšne papirje k odvetnici za tožbo zoper mene, medtem ko vidimo da je najverjetneje musli propagandistka z več računi, ki lobira za njenega ...prikaži več lažnega preroka mohameda pedofila posiljevalca 9-letne Aishe. Kaj pa sedaj? A boš naredil/naredila nov profil? Musli-invazijske primitivne metode, jaz pa sem te še branila.

  • jozicamurn 21:33 04.december 2017.

    Remove kebab iz Slo!

  • bojovi 15:15 09.december 2017.

    Jaz ne jem kebaba in nikoli ga nisem jedel in nikoli ga ne bom jedel. Samo če zaprejo kebabe, se bodo morali šiftarji znajti drugače ali pa iti nazaj v Albanijo. Pa še smrdelo bo manj po loju, ko bodo ukinili kebabe

  • mph 19:51 03.december 2017.

    Mah, če so kajenje in alko dovoljeni, zakaj ne bi bilo še to, vsak naj pač ve kaj reskira. Ne verjamem sicer, da je bolj škodljiv kot tortice, krofi, pecivo, ..... Drugače mi se gnusi že samo pogled na kebab, ...prikaži več smrad, .... je pa nekaterim dober.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 19:11 03.december 2017.

    Prepovedati bi morali mekdonalds in ostalo ameriško sranje, kebab naj pa ostane!

  • kapibara 08:03 04.december 2017.

    Za kaj se morajo sploh odločat ?? Za kaj ga že niso ?? !!

  • stary1 23:31 04.december 2017.

    kevab je zelo zdrava hrana,,,moja soseda je stara že več kot 106 let in pravi, da se lahko takšni dolžini življenja zahvali samo kevabu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.