Šport
14834 ogledov

Obeta se velika sprememba na področju gledanja športa pri nas

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sonyrio 13:07 11.december 2019.

    Najboljše da uvedejo plačljivo izbiro - torej izbereš programe in to plačaš. Bodo hitro negledani vsiljeni programi propadli . Tako jih je pa več kot polovica popolnoma odveč.

  • Titan71 12:17 11.december 2019.

    A italijansko ligo bomo pa se 2 leti gledali na streamu ali kaj?! Danes je Cedevita Olimpija prenos in Telekom Slovenije je umaknil Šport Tv. Z januarjem grem zagotovo k drugemu operaterju, kdo jih bo cakal da se oni dogovarjajo s srbi.

    • fiston 17:52 11.december 2019.

      No meni je to malo neresno vse skupaj. V srbiji ima Arena sport 5 kanalov se mi zdi, na Hrvaškem celo šest, pri nas bi pa z enim, mogoče eventualno občasno z dvema, če bi še na TV3 kaj ostalo. ...prikaži več. O nekih slavnih komentatorskih imenih pa ne bi, ko onega na TV3 poslušam, pa če ne morejo boljšega najti... Ne vem, samo na enem kanalu je težko, ko se tekme prekrivajo. Že TV3 je imel recimo potem šele vključitev v naslednji prenos, ko sta bili dve tekmi malo prekriti. Tako mogoče ABA liga in NBA...

  • Votko 18:07 11.december 2019.

    Odlična novica? Ali gre za plačan članek ali kaj? Ljubitelji športa smo prikrajšani že danes. Ni Serie a, ni Gajserja, ni Olimpije, angleskega pokala, itd. Mahinacije Telekoma nikoli niso obrodile sadov, s tem izgublja naročnike. Naj imajo Areno Tv, mi ...prikaži več bomo pri konkurenci na HD gledali SPORT KLUB, Šport tv. Res so nesposobni. Prepolovili so število naročnikov. Adijo Telekom Slovenije, ups Srbije!!

  • Rastok 14:33 12.december 2019.

    Zanimivo pa da želijo vse pomesti pod preprogo. Raje nam naj vrnejo Šport tv. Z januarjem, če ga ne bo gremo na Telemach.

  • Realist 10:30 11.december 2019.

    Z državnim oz. našim denarjem delajo iracionalne poteze, dajejo milijone za vsebine, ki se predvajajo ponoči in posledično ne gledajo in ki jih nobena televizija ne more povrniti. Popolno razmetavanje davkoplačevalskega denarja, kar se je že dogajalo tudi v Sloveniji ...prikaži več ... Telekom in Planet TV in njihovih 60 mio kumulirane izgube. Kdo bo pa potem pokrival izgubo? Mi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.