Slovenija
214313 ogledov

Objavljamo imena 260 lokalov, kjer je higiena zelo slaba

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • perhan63 07:40 17.oktober 2019.

    jao pa to so podatki stari eno leto...goveda inšpektorska..pa žurnal tudi ...dejte objavit sveža poročila

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 07:49 17.oktober 2019.

      nekatere že dve leti,nimajo kaj pisat pa folk mažejo z krneki novicam ki sploh niso novice

    • Avatar vec
      vec 08:14 17.oktober 2019.

      Imajo imajo, ampak afera Ćevapi se mora zataškat, zao se reciklirajo novice ki so bile že ob prvi objavi stare leto dni.

  • TistoPravo 11:05 17.oktober 2019.

    Državljani bomo objavili seznam neprevoznih cest zaradi neustreznega vzdrževanja same površine in obvđcestnih asvaltnih kanalov vključno z bankinami in jaški...da o tesnosti kanalizacijsjih vodov in vodovonih sistemov ne govorimo. Ter o sami kvaliteti vode, ki teče v v vovodovnih sistemih ...prikaži več in kako se čistijo kanalizacijske cevi in kasneje vse skupej v čistilnih. Pravijo, pred lastnim pragom najprej!

    • Avatar praufo
      praufo 13:33 17.oktober 2019.

      odlična ideja, ampak žal bo malo efekta ker se bo država izgovarjala na to da je premalo denarja ... ta kur*čev slovenistan bi lahko imel pod svojo ritjo rudnik zlata, pa bi še vedno jamral, da je premalo dnarja ... ...prikaži več zakaj že? ker se ga pokrade neomejeno

  • maja10 14:50 17.oktober 2019.

    Odločbe inšpektorja so bile izdane od aprila do julija 2018 vi pa šele zdaj objavljate, ko so stvari saniranje, mogoče pa kateri lokali zaprti..

  • Lavdan 12:50 17.oktober 2019.

    Če bi gostje lokalov imeli možnost sprehoditi se skozi kuhinjo lokala, v marsikaterem ne bi niti pili kaj šele jedli, take svinjarije se lahko vidi.

  • suha 14:42 17.oktober 2019.

    UF,KAKŠNA NOVICA! RES STE SE POTRUDLI! POGLEJTE SI KDAJ SO BILE IZDANE ODLOČBE!

  • marjeta698 15:00 17.oktober 2019.

    HUJŠE KOT KEBABOVIČI SO

  • Janez_53 18:24 17.oktober 2019.

    No ja, novinarji, ste pa res svojega denarja vredni!!! Objavljate LETO DNI stare podatke, namesto da bi javnost seznanjali s tekočimi zadevami! V tem času je lahko slika popolnoma drugačna, celo lastniki nekaterih lokalov so se najbrž že zamenjali!

  • Skira 07:41 17.oktober 2019.

    Jezeršek Master chef

  • darko88 15:36 17.oktober 2019.

    Inšpektorji in tudi novinarji so tako hitri, da še polžu ne bi pobegnili. Najlažje je pa starine objavlat (copy-paste) in ljudi farbat.

  • ode 06:54 19.oktober 2019.

    Seveda pa ne bo nihče objavil, kateri lokali obratujejo na črno, ne izdajajo računov, prodajajo/točijo ponarejeno/ukradeno robo ali kupljeno z gotovino na prostem ali črnem trgu, na črno zaposlujejo osebje, ki je sicer prijavljeno na Zavodu z.z. ali celo prejemajo ...prikaži večo nadomestilo za brezposelne itd.

  • Kmodri 12:56 17.oktober 2019.

    Od sedaj naprej bom v picerijo s seboj prinesel pico...v slaščičarno pa sladico....

    • Avatar praufo
      praufo 13:30 17.oktober 2019.

      zakaj potem tega ne poješ doma, ali pa v naravi?

    • Kmodri 13:46 17.oktober 2019.

      Da se družimo s prijat'i...

    • Avatar praufo
      praufo 13:57 17.oktober 2019.

      pa sej prijatelje lahko povabiš kamorkoli, ne le ravno v gostilno, narediš piknik na prostem in to je to, to je super zadeva in to so časih več počeli, danes je pa treba v oštarijo, ker bi bilo sramotno nekje ...prikaži več zunaj ležat ali posedat po klopcah in podobno, ker to je slovenski napuh

    • Kmodri 14:59 17.oktober 2019.

      Ne, to je stigmatizira za revščino...

    • Avatar praufo
      praufo 19:33 17.oktober 2019.

      sam nimam problem s tem, če mi kdo reče da sem revem, me ne moti in tudi sam lahko povem kolikšno je moje premoženje in prihodki ... res nimam težav, če sem revež sem pač revež, pa pač jem v ...prikaži več naravi ali na klopci v parku, sploh me ne moti

    • Kmodri 19:51 17.oktober 2019.

      Dober tek!

  • Ivo 10:54 18.oktober 2019.

    Očitno gremo na Dolenjsko jest! Ali je bil pa inšpektor tam na bolniški :)

  • ode 06:45 19.oktober 2019.

    Vmes so tudi lokali, ki niso imeli slabe higiene ampak le pomanjkljivo evidenco in izostanenek nekaterih administrativnih ukrepov, npr, vpisovanje temperature mesa v tabelo, pa so jih stlaščili v isti koš s tistimi, kjer lezejo črvi, glodavci, mrčes, uporaba artiklov ...prikaži več s pretečenimi roki, osebje brez ž. pregledov, umazanija povsod itd, In jih še vedno vlačijo po medijih. Naj prizadeti lokali odgovorne za to kolektivno tožijo.

  • Avatar praufo
    praufo 13:37 17.oktober 2019.

    če se ljudi slabo plača ali pa sploh ne, potem se jim fučka tudi za ves ta red ... oprostite, lahko hodijo inšpektorji, ki jih država pošlje in "šnofajo" po gostilnah, medtem ko kadra manjka, ker je slabo plačan in ...prikaži več dela cele dneve ... tako pač ne gre in država škriplje na vseh koncih, samo še počakamo prvo krizo, pa smo druga grčija ... pa da vidimo razsulo in kaj bo z milijardami dolga, ki so v bistvu pokradene

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.