Slovenija
166 ogledov

Obrisali so se pod nosom

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 20:42 17.november 2012.

    Če je že dotični moral ostati v Ljubljani, upam, da se je vsaj udeležil današnjega mitinga in vpil, kako mu od lakote kruli v želodcu...

  • sweetdogs 23:15 17.november 2012.

    jaki mislim, da je tebe bolj gobec... če si dečko lahko privošči potovanje v Egipt, zakaj ne. Saj je verjetno pošteno zaslužil denar. Kje pa piše, da morajo bit vsi revni in brez službe? Eni ustvarjajo veliko dodano vrednost in ...prikaži več so vedno bili dobro plačani. Ne vidim problema. Namesto da bi stremeli k temu, da bomo imeli vsi veliko, bi mi šli kar na uravnolivko. Sam, da sosed nima več... To vodi v še večjo revšno. Socializma je konec dragi moji. Sprijaznite se že enkrat.

  • Andrej Kovačič 20:51 17.november 2012.

    sedi 5

  • reider 21:17 17.november 2012.

    Hehe ,od kod se ti je ta vzela,svaka ti čast

  • pravaresnica123 22:05 17.november 2012.

    Kritika je šla na "krožnik" jakiju!!!

  • jaki 22:15 17.november 2012.

    Ljubica draga, nikomur nisem "fouš". Kar se pa tebe tiče, bi te pa prosil, da v bodoče napišeš Slovenec z inicialko, kar se pa vsebine tvoje napisane neumnosti tiče, sem pa prepričan, da lahko kupim tebe, fotra, pa še tisto ...prikaži več stanovanje, katerega ste dobili od družbe...

  • feferon 18:27 18.november 2012.

    Če ni to bivša GTC agencija. Egipčan je poročen z Ljubjančanko in sta ravno tako nategnila kar nekaj ljudi. Zdaj pa živita v Sharmu, ker ju tu čaka kazen.

  • tralala 14:43 19.november 2012.

    jaki, jaki, primitivček mali neuki - ti bi kupu njega, njegovega fotra, stanovanje....pa še Šmarno goro in še kej? :)

  • pravaresnica123 22:04 17.november 2012.

    Bravo, ti si pa pravi slovenec, Fauš nekomu, ki si lahko nekaj privošči, ti pač zgleda ne. Verjetno pa vsi po vrsti v familiji ne kadijo, verjetno malo prekomerno ne pijejo, ko dobijo plačo ne vračajo pufe, ki so si ...prikaži več jih prejšnji mesec ustvarili zaradi neorganiziranega življenja in še bi se lahko dalo naštevat glede nepotrebnih odhodkov.Za nekatere je pač folklora za šankom ob pivu (kadi se na srečo zunaj) s "prijatelji" udrihat čez nekoga, ki si lahko privošči. Pa da ne bo nesporazuma. Tak izlet si lahko privošči marskiatera slovenska družina, samo malo se je potrebno organizirat. Nezdrave razvade (pijača, alkohol) pa stanejo, in to precej več kot takšno potovanje, računano na letni ravni.

  • pravaresnica123 22:31 17.november 2012.

    Aha, pa spodnje gate na tvoji riti so tvoje? slovenec je pa namerno, iz protesta napisano z malo, ker država z diktaturo si ne zasluži velike začetnice.Pa, če že imaš toliko keša, ne zapravljaj ga za moje malenkosti, raje ...prikaži več idi malo na toplo, npr. v Egipt in si spočij živce, da te ne bo kap.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.