Slovenija /slovenija/crna-kronika
4880 ogledov

Obsežen policijski lov za Ukrajincem zaključen

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jorja_Preece 11:15 23.september 2018.

    Google plača 299 $ na uro, moja zadnja plača je bila 8859 $, ki delajo 30 ur na teden na spletu.... Moj prijatelj že več mesecev povprečno 36k in dela 28 ur na teden.... Ne morem verjeti, kako enostavno je ...prikaži več bilo, ko sem ga poskusil. To je tisto, kar počnem.... Kliknite na too, p0jdite na tehnični jeziček za več podrobnosti ...... ........ ➤➤➤ ➤➤➤➤ ➤➤➤ www.WebJob98.Com

  • Avatar darklord
    darklord 18:09 22.september 2018.

    po kratkem postopku; potem bi bil red....

  • romy 16:46 22.september 2018.

    In kaj???? Malo zasliševanja,žuganja s kazalcem in ajd dalje kradi in ubijaj,ja tako se to dela

  • borut08 15:29 23.september 2018.

    Policija deluje samo kadar gre zs malega cloveka velike lopove,ki so prisesani na drzavne jasli pa sciti,da bodo lahko se dolgo kradli in nasprotno unicuje drugace mislece oz.cele druzine z podporo gnile druzbe,ki lopove in gnilo politiko oz.drzavo podpirajo.

  • Laznivi 09:21 23.september 2018.

    Se dobro da se ni pokvaril se ta edini muzejski helikopter ki ga premore ta mala izropana podalpska vasica

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.