Zdravje /zdravje/zivljenjski-stil
10037 ogledov

Obstaja bojazen, da pri teh ljudeh cepivo ne bo delovalo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 08:46 27.avgust 2020.

    Kako daleč pa so s cepivom proti neumnosti? Šit, ga še niso začeli razvijati?

    • Avatar praufo
      praufo 20:41 27.avgust 2020.

      putin je cepi testiral na svoji hčerki ... je pa res, da so rusi kao naš neprijatelj oz. spadajo v blok sovražnikov ... eh, kaj češ , cepivo, cepivo, če si predebu spet ne pomaga, naslednja ugotovitev bo, da številka ...prikaži več klobuka ne ustreza ... cepivo je namenjeno za manjše ... happy birthday ... ali srečno novo leto

    • Avatar ovca
      ovca 20:57 27.avgust 2020.

      Praufo,kdo pa lahko dokaze,da je res bilo v inekciji cepivo proti covid in ne infuzija? 😁

    • Avatar praufo
      praufo 21:11 27.avgust 2020.

      ja to morš pa papeža vprašat, al pa božička, mi imamo celo svojega božička, ki je presvetli šet nijz ... no, res je da baje bolj obvlada metadon, ampak sej to cepivo bo pa nekj podobnega, dobil boš flaško, pa ...prikaži več vsak teden boš moral po novo ... ehh , kaj čmo, nova doba

    • Avatar ovca
      ovca 08:39 30.avgust 2020.

      https://odkrito.svet24.si/clanek/dogodki/anonymous-napadli-novo-tv-805565

    • Avatar praufo
      praufo 15:24 30.avgust 2020.

      ne ukvarjam se z nova24, nisem registriran, ne da se mi tam delat dodatno gnečo , pa seveda polno emocionalnih izpadov, tam je solate komentarjev , da ne morš brat ... tale portal je sicer malo bolj tak no, ampak ...prikaži več neke gneče pa ni, pa veseli me, če se najde kaj za kakšno debato, ne preveč dolgo ... najdejo se sicer težaki, ampk dobr, to je povsod

    • Avatar praufo
      praufo 15:28 30.avgust 2020.

      moj stil komunikacije je res malo ciničen in tak zajebantski, kar sicer mnogi ne razumejo in vse jemlejo preveč resno ... sploh ne vem , zakaj tako resno, nikjer nobenega humorja, folk zadrt in zategnen in mnogo histeričnega sovraštva, kar ...prikaži več je na nova24 še 10x več ... to se mi zdi brez veze, zadeve so lahko resne, sicer se pa lahko tudi zabavamo

    • Avatar ovca
      ovca 20:37 30.avgust 2020.

      Praufo,to je zato,ker se ljudje ne znajo vec pogovarjati. To je na vseh podrocjih. Tudi tu vidis izpade brez argumentov,pa s kupom zaljivk. Hkrati pa ti se mislijo,da so pametni 🙂. Ampak,tudi taksni morajo ziveti. Nadaljnjega komentarja se bom pa vzdrzala 😁

    • Avatar praufo
      praufo 20:05 31.avgust 2020.

      moja stališča so resna, ne šparam pa s humorjem, če mi pride na pamet, vsem sem že 100x napisal, da sem apolitičen in nevtralen in mi gredo res na kurac tile mojstri, ki začnejo z levičarji , desničarji ... uporabim ...prikaži več te izraze pač s poimenovanjem tretje osebe ... skratka želim kdaj kaj komentirat, izrazit mnenje, sem pa popolnoma neusiljiv in se nočem na nikogar vezat

    • Avatar praufo
      praufo 20:07 31.avgust 2020.

      mislim, da si lahko kaj povemo in da se imamo lahko dobro in nobene potrebe ni po žalitvah, humor ali duhovitost je pa vedno dobrodošla vsebina ... seveda se žal najdejo modeli, ki zaidejo na osebni nivo, takoj ko jim ...prikaži več zmanjka argumentov ... al pa še kakšni hujši težaki ... no dost mam tipkanja, čeprav gre dež, pa mam čas ... kaj zabavnega

  • Avatar praufo
    praufo 20:37 27.avgust 2020.

    pa sej tega basanja ne bo nikol konec ... smo v novi dobi, ko bodo vse zjebal, zaprli, kriza bo pa nora ... to je cilj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.