Slovenija
4364 ogledov

Obtoženim policistom podelili priznanje

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:49 04.december 2018.

    In kakšen izid ankete o delu policije pričakujejo na policiji ?

  • Avatar Leon
    Leon 16:14 04.december 2018.

    Afera .........je nastala šele takrat ,ko se skupina odloči ,da izločijo posameznika po navodilih nekoga . Mogoče ti je bližji interpret.....atentat.

  • stefan228 20:18 06.december 2018.

    mafija in cigani držijo skupaj, tako da to niti ni bilo vprašljivo !?

  • borut08 17:51 04.december 2018.

    To so pravljice,saj policija je ja orodje v rokah politike in drugih plenilskih elit oz.kapitala in to je samo pesek v oci in to vsi vemo vendar govorit se o tem ne sme.Ko sem lopova prisesanga na drzavne jaslu grdo ...prikaži več pogledu sicer sina bivsega vplivnega rdecega direktorje(Forum 21) me je takoj obiskala policija,ko pa sem dam zelel podati ovadbo na PP.Celje jo pa niso hoteli sprejeti oz.so jo sele po pritozbi na MNZ.Tko deluje policija oz.drzava,ena pravila za elite in druga za male ljudi!

  • mefisto 17:12 04.december 2018.

    Priznanje so si zaslužili, saj zalotili ministra Koprivnikarja za volanom v družbi z alkoholom.

    • Avatar Mark035
      Mark035 17:22 04.december 2018.

      @mefisto: verjetno ne spremljaš dobro zadeve, ampak minister Koprivnikar "NI" bil alkoholiziran, čeprav so policisti to pričakovali.

  • Pepe007 14:13 04.december 2018.

    Interna zadeva sindikata, ki se nekega medija in nas ne tiče. Danes je med drugim tudi že jasno, da bi, če bi takrat policisti bili uspešni pri svoji nameri, naredili nekaj dobrega za Slovenijo (frekvence 5G).

  • leonardo 15:02 04.december 2018.

    "Afera", ki sploh ne bi smela biti afera. ZAKAJ, sprašujem še enkrat, ne bi smeli policisti ujeti pijanega Koprivnikarja?

    • Avatar Mark035
      Mark035 17:24 04.december 2018.

      @leonardo: zato, ker so se za zasedo dogovorili preko Facebook-a in ga hoteli kaznovati, ker je bil trd pogajalec s policijskim sindikatom. Minister jim je dal bumerang s tem, da "NI" bil pijan in jih je prav lepo... potegnil za nekaj :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.