Slovenija
26 ogledov

"Obupan poziv ministra Turka"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 13:16 21.januar 2013.

    Štrukelj predlagam, da kandidiraš na volitvah in prevzameš vlado, ker boš sigurno dobil največ glasov. Rad bi vi to zgodbo.

  • ennanova 14:17 21.januar 2013.

    Dve možnosti»Vedno imaš na izbiro dve možnosti, in ko eno izbereš, se ti spet odpreta dve možnosti,« mi je sošolec iz srednje šole nekoč predstavil svojo življenjsko filozofijo. Takrat sehttp://za-misli.si/kolumne/gregor-hrovatin/746-dve-moznosti

  • dragec 14:53 21.januar 2013.

    Darkec, jaz predlagam tebe, podpiši se pod listo SDS:

  • dragec 14:55 21.januar 2013.

    Ja pa še to, prepravi življenjepis, dodaj, da si doktor znanosti in povej, da ti je urška teta.

  • tralala 15:15 21.januar 2013.

    Dragec, to ni dovolj za vpis v SDS. Mora bit v kazenskem postopku, IQ ne sme biti večji od 70, imeti mora velika stopala (da ga lažje potegnejo iz Gologčavčeve riti). Ampak, mislm, da zgornji osebek ustreza vsem kriterijem, vsaj ...prikaži več po razmišljanju sodeč.

  • francek 15:17 21.januar 2013.

    AnketaAli menite, da je slovenski izobraževalni sistem dober? Šolniki poglejte si rezultate ankete pa se potem odločite za stavko, jaz se na vašem mestu ne bi.

  • Mir_ 15:33 21.januar 2013.

    Za v šolske klopi. Pa ne na stran učiteljev.

  • Scott 16:49 21.januar 2013.

    Veliko šampona in glavnik,vsaj to,če že ne frizer,da ne bo izgledal slabše/grše kot klošar!

  • Pepe007 18:02 21.januar 2013.

    Te stavke bi morale biti malo med seboj usklajene. V sredo bi morali stavkati še vsi trgovci. Potem pa analiza, koga so ljudje bolj pogrešali...

  • ProtestnikZombi 16:16 21.januar 2013.

    SD podpira SDS pri omejevanju pravic delavcev? Kam pa pridemo brez domišlija!

  • _kondaa_ 14:57 21.januar 2013.

    Turk jim ni všeč, naslednje vlade se pa tudi že bojijo očitno ... http://www.sendspace.com/file/yf9sr0 kroži te dni po svizu ... Samo da ostane kot je pa so srečni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.