Slovenija
26891 ogledov

Vlada sprejela odlok, ki uvaja nove ukrepe. Veljati začnejo v ponedeljek.

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suineg7878 14:31 04.september 2021.

    6. zadnja faza in totalni lockdown pri 164 zasedenih covid posteljah? Nekdo bi moral odgovarjati zakaj nismo od marca lani najmanj potrojilo stevilo postelj za tak "smrtonosni" virus in kam potem so izginile silne milijarde pomoci, ce niso v zagotovitev ...prikaži več zdravstvene oskrbe. In spet bodo krivi necepljeni... :)

    • Ender3 14:51 04.september 2021.

      suineg7878, dobro vprašanje odločevalcem, ki pa za to, ne bodo imeli odgovorov. Namesto novih postelj za obolele in poškodovane, se polnijo žepi zdravniškemu cehu, dobaviteljem med.opreme, zdravil in farmacevtom. Jeseni pa, dvig prispevne stopnje za zdravstvo, da bodo nagrajene še ...prikaži več zavarovalnice. Čakalne dobe pa vse daljše, in privatizirat zdravstvo, da bo krog uničevanja javnega zdravstva zaokrožen.

    • krucefiks 14:58 04.september 2021.

      objavljene so bile plače zdravnikov oz. dodatkov ,bazeni itd rastejo v nebo,kam misliš da je šel denar.JJ nas bo obubožal,ampak ga še hvalijo nekateri ,on zelo skrbi za ljudi ,samo ena malenkost je ,moraš biti za njega in njegov pristaš ...prikaži več ,ostali navadni smrtniki pa naj se je.....

    • Ender3 15:26 04.september 2021.

      krucefiks 👍vse je res, samo ta je***ina vladne politike enostavno, predolgo traja. Folk je naveličan, nepotešen, razdvojen, skregan...žal pa tudi apatičen, brezvoljen, da kaj spremeni. To je bizarna situacija !!😎

    • krucefiks 16:05 04.september 2021.

      Jaz podpiram zdaj Resni.ca ,volitve bodo kmalu,30 let slovenije treba vržt stran ,ni druge

    • Ender3 17:32 04.september 2021.

      krucefiks 👍reset, druge ni. Treba se je znebiti vseh, večnih politikov, ki so zasrali vse, kar je bilo mogoče zasrati, brez kakršnekoli odgovornosti in sodnega epiloga.

  • radovednica 15:11 04.september 2021.

    Torej ali maske vsi ali pa nobeden. Kot, da se pa tisti v izjemah ne morejo okužiti, če za to razlog sploh obstaja, ali se ne morejo okužiti. Totalna bedarija. In potem ne smeš takšnemu buteljnu kot je ta minister ...prikaži več in njemu podobni ničesar reči? Pa ja! Še dve "okrog kepe" vsakemu podobnemu.

  • Avatar @narhist
    @narhist 15:17 04.september 2021.

    Bolan posel s testi se nadaljuje, oz. se še povečuje. Pa kam smo mi to zabredli.?

  • Mehtilda 15:23 04.september 2021.

    Hahaha, a jaz to dobro razumem, delat greš lahko s hitrim testom za samotestiranje, na npr kakšno otrokovo tekmo pa , kjer je gledalcev itak nekaj staršev in lahko sedijo tudi 5 metrov narazen, pa ne..al pa npr na koncert ZUNAJ

  • vzev 16:36 04.september 2021.

    Se vidi, da tale vlada nima pojma o gospodarstvu. Kdo ti bo šel plačati PCT, da bo šel npr. k frizerju. To pomeni 12€ test, in še potem 20€ frizer. Po drugi strani pa lahko greš na črno, pa te ...prikaži več bo vse skupaj prišlo manj kot test.

    • mph2 22:30 04.september 2021.

      Ali pa se zastonj cepiš in imaš vse probleme rešene.

    • vzev 08:32 05.september 2021.

      Ali ti resno misliš, da se bo kdo šel cepiti zato, da bo lahko šel k frizerju. Napisal sem samo kako ta nesposobna vlada s temi neumnimi ukrepi sili ljudi v delo na črno. Gospodarstvo se pač mora prilagajati strankam. ...prikaži več In polovica državljanov Slovenije je pač tudi kar velika številka, ki jo morajo prav tako pokriti.

    • igorgeus 13:38 05.september 2021.

      Ta mesec bosta za moj denar torej prikrajšana zobozdravnik in frizer. Pa smo spet prišparali 100€ na račun gospodarske rasti.

  • pravičnik77 17:16 04.september 2021.

    da mi je videt v praksi.. joj kake butle imamo v Vladi RS

  • eminenca 22:03 04.september 2021.

    meni ni jasno, vedno več okuženih, a se testirajo al kar prido do ambilante pa kašlajo ... testiranja niso v sobotah ... vsaj tko semi zdi ... jutri bo nedelja , še več okuženih... ne vem al kar hodjo kašlat ...prikaži več al kaj ... kaj je blo pa poleti ... čudaška politika

  • Avatar Leon
    Leon 18:39 04.september 2021.

    Poglej naš ministrski kader ?

  • Avatar drecos
    drecos 22:25 04.september 2021.

    boli me k.... za vase ukrepe, sel bom kamor bom hotel vi lopovi mi tega ne boste prepovedali z vasim terorjem

  • igorgeus 13:36 05.september 2021.

    Več okuženih in v bolnici kot lani, čeprav takrat ni bilo cepiva?

    • kapibara 18:34 05.september 2021.

      Več okuženih in prebolevnikov. Neki krepko NE štima

  • bobubob 20:52 04.september 2021.

    Ljudje se bodo priučili samooskrbe. Večrazsežno.

  • igorgeus 13:39 05.september 2021.

    Že nekaj časa razmišljam, da se bo potrebno okužiti, žal ne poznam nikogar, ki bi zbolel

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.