Slovenija
14943 ogledov

Oče je zbolel, žena in hčerka pa ne, čeprav živijo skupaj

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar right
    right 09:58 09.april 2020.

    Verjetno ni uporabljal kondoma

  • 6a6330cf643e6297e0f11772a01ce2d9c0c144b1 13:13 09.april 2020.

    In da je to dohtar veterine... spal in lulal je ločeno, sicer pa je svoje bližnje izpostavljal tako da je z njimi obedoval, se igral in posedal po kavču. On je odličen material za psihiatre. Pri taki kužnosti ni zavaroval ...prikaži več svojih bližnjih ampak jih skorajda namerno ali po neumnem izpostavljal tvaganjem k bolezni. Tukaj se pokaže skrita podzavest v smeri, če grem jaz naj gredo še ostali, popolnoma nasprotno od tega, ko se nekdo izolira v smeri če imam to jaz naj bo vsaj mojim prihranjeno. No ja...

  • Avatar praufo
    praufo 15:23 09.april 2020.

    testira se na splošne ne, ker test zdrži mogoče en dan, pa še ta ni zanesljiv, še bolj smešno je pa to, da se ostali tukaj niso testirali, ker pač ni bilo nobenih simptomo ... precej tricky zadeva, ne mislim ...prikaži več na ta primer, ampak še na stotine podobnih ... družina se doma druži in to je kao varno, nihče pa ne ve pri čem je ... mislim, da je vse skupaj ena velika megla, čeprav sije sonce ... to je samo vreme

  • marko50 20:47 10.april 2020.

    Samo da ti perejo možgane....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.