Slovenija /slovenija/crna-kronika
25 ogledov

Očetu ukradel ključe

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 10:08 17.december 2011.

    Za tole je pa zihr spet Janša kriv!

  • zlatane 16:52 17.december 2011.

    takšne stvari se bojo staršem otrok dogajalo zaradi naslednjih stvari...1., napačna vzgoja mladih, ki povzroči, da smotanim staršem otroci ne zaupajo, posledica, raje delajo po svoje, kar se pogosto ne izide...2., mlade zanima vozilo, peljite jih na odtujen kraj, dajte ...prikaži več jim voziti, kjer ne more nastati škoda, sicer bojo ključe vzeli sami, kar je katastrofa...3., policija, če starše dobi, da so dali mladoletnim voziti, četudi ni nevarnosti na poljskih cestah, bodo kaznovali s polno kapo, posledica, starši se bojijo dati mladoletnim voziti...4., jaz sem dal voziti svojemu sinu pri 15, kadarkoli me je prosil, sem si vzel čas in šla sva bogu za hrbet, danes vozi 2 leti, star je 20 let in še ni imel prometne, vozil je v mojem spremstvu med 17 in 18 letom in sem mu podal dosti šoferske vzgoje na pravi diplomatski in ne na nasilen način...ima 5 let staro astro, na katero pazi bolj, kot jaz na svoj avto...premislite starši in policija!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.