Avto
116295 ogledov

Od 1. novembra velika novost na naših avtocestah

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LetherHossen 09:00 22.oktober 2021.

    Izredno dober posel za dobavo prometnih znakov ...

    • ico8 16:57 22.oktober 2021.

      Imas popolnoma prav in... tudi jaz bi! Ti seveda ne, ker bi verjetno moral prej vprasati sefa sindikata, koliko procentov mu moras dati.

  • Naklonsky 08:22 22.oktober 2021.

    Super.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 09:47 22.oktober 2021.

    Zakaj že je potrebno postavljat prometne znake? Ani dovolj v zakonu napisat in predvideti denarno kazen. Morad bi bilo dovolj samo na mejnih prehodih postavit opozorilne table za tujE TOVORNJAKARJE. Tudi za druge prekrške niso postavljene prometne table. Do 18 ...prikaži več ure je premalo, vsaj do 21.00 ure bi moralo biti. Kajti ob 17.55 so vsi tovornjaki že na prehitevalnem pasu in ovirajo promet sploh v času petka, striktno preverjati in kaznovati voznike, ki ne upoštevajo varnostne razdalje med tovornjaki

    • ico8 17:00 22.oktober 2021.

      10 tock za tvoje razmisljanje, pomozna sola za izvedbo zakona, ki se verjetno nanasa na kasne nore EU zakone za mednarodni promet. Kdo bi vedel, meni se ne ljubi!

  • vinterJasmin 07:22 22.oktober 2021.

    mene pa zanima kam lahko prijavimo kršitelje le tega pravila. z veseljem jim bom pošiljal par slikic

    • Naklonsky 15:18 22.oktober 2021.

      In kam prijaviš nekoga, ki prehiteva na polni črti, ne ustavi pred prehodom za pešce, drvi več kot je omejitev, itd, itd .... ??!!

  • porko2 05:16 24.oktober 2021.

    Kje je policija? Turisti tudi pridejo čez mejo v SLO in vozijo brez prižganih luči. Ali jih ne bi morali policaji na meji opozoriti?

  • porko2 05:13 24.oktober 2021.

    Zanima me, kje je ta avtocestna policija. Vsako jutro šleperji prehitevajo in delajo kolone na primorki. Me zanima če se tudi v Italiji tako obnašajo.

  • zdrej 09:34 22.oktober 2021.

    Kako je lahko to "Izjema je zgoščen promet."? Pri vsaki hitrosti bi moral imeti varnostno razdaljo, saj ti to zagotavlja, da se lahko zaustaviš. Pri 0km/je varnostna lahko 0m, pri 30 kmh je 2s = ~17m oz min ~8m (1s) itd.

  • David_Boyle 16:07 22.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.