Slovenija
12663 ogledov

Oster rez države: Prepoved dogodkov z več kot 500 ljudmi

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ode 08:14 08.marec 2020.

    Se pravi, da so še vedno dovoljeni koncerti vseh domačih estradnikov in n.z. ansamblov, katoliške maše, protestni shodi proti IJJ itd. Kot je za vsak dekret ali zakon, ki ga sprejmejo naše vlade, vedno uveljavijo tudi neke izjeme, bo še ...prikaži več vedno dovoljeno zbiranje emigrantov, čeprav jih bo več, kot 500.

  • Avatar @narhist
    @narhist 19:49 07.marec 2020.

    Me zanima kako so prišli do številke 500?

    • Avatar praufo
      praufo 20:21 07.marec 2020.

      nekej morš usekat, mau čez prst, pa je , pa še to problem zaprti prostori, odprti, pa baje niso, al kako ... a planica bo al ne bo, ker folka iz italije bo malo morje, pa najbrž po večini okuženi, ...prikaži več, pa kaj češ ... je pa dejstvo da virusi ne prenašajo alkohola, to sem pa večkrat slišal, visoka temperatura in alkohol je smrt za virus, definitivno

  • popokatopetl 23:35 07.marec 2020.

    Ustavit očitno več ne moremo, z razumnimi higienskimi ukrepi lahko upočasnimo širjenje. Histerija ni potrebna, ker bo velika večina prebolela skoraj brez simptomov, z blagimi simptomi ali kot gripo. Bo pa hudo pri starejših in rizičnih skupinah. Upočasnitev širjenja je ...prikaži več zlasti pomembna da ne pride do preobremenitve zdravstvenega sistema, ki očitno še ni pripravljen. V zdravstvu in domovih upokojencev je nujen strog higienski režim.

  • Avatar praufo
    praufo 20:11 07.marec 2020.

    mene pa zanima , kdaj bodo trgovine zaprte in kdaj bodo policaji na južni meji v skafandrih ... nihče ne ve s čim je kdo okužen, torej so policaji potencialni prenašalci virusa ... al se pa motim

  • djdj 11:41 08.marec 2020.

    Kroži nasvet, če vas ustavi policija in ste preveč popili: https://imagehost.imageupload.net/2020/03/06/E4129B0E-9F19-4022-82FA-B0BB203F647F.jpg

  • Avatar praufo
    praufo 20:42 07.marec 2020.

    a je slika samo simbolična, al zdej že hodjo v skafandrih? mislim po bolnicah, sej jest grem tud na en pregled, tko da ... če me bodo spustil, me bodo, če pa ne, pa ne

  • Avatar jezeran
    jezeran 08:36 08.marec 2020.

    kakšen je smisel če jih je 100 ali 500, isto sranje. Ukinit vse kot v Italiji

  • Avatar Fallilena
    Fallilena 23:36 07.marec 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.