Magazin /magazin/vip
66 ogledov

Od Avdića zahteva opravičilo, sicer sledi tožba

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pikijakob 09:12 06.julij 2013.

    Avdič ima predolg jezik. U bistvu je gnoj od človeka. Denis, saj imaš dovolj visok inteligenčni količnik da boš razmel šalo kajne ? ;)

  • HansAndersen 08:32 06.julij 2013.

    joj kako je občutljiva ta Iris :)

  • pinguuu 09:37 06.julij 2013.

    jaz bom pa tožil njo, ker mi postane slabo ko jo vidim!! Avdić ne opravičuj se, škoda besed za opravičilo! Sicer je pa znano zakaj bo tožila, sedaj rabi......

  • zic 09:42 06.julij 2013.

    dokler bo deklina delila vse podrobnosti svojih rjuh z javnostjo mora pričakovati kakšen feedback, zato mi je čudno, da ji to odvetnik ni razložil!!??

  • stela 10:12 06.julij 2013.

    Audić S svojimi stand up šalami resnično hodi zelo po robu med smešnim in neokusnim....ne glede na to, da so baje šale stand up komikov v zda neokusne, mora dober komik presodit, kaj v okolju kjer deluje paše in kaj ne

  • stela 10:13 06.julij 2013.

    Kok si beden,....je to foušija k nisi v mensi?

  • pravaresnica123 11:32 06.julij 2013.

    stela@po tvojem izrazoslovju se mi zdi, da te poznam osebno. menda izhajava iz iste greznice. razlikujeva se samo po simpatijah do "kokoši".

  • macko 12:06 06.julij 2013.

    drži, da avdič pogosto ne loči med "primerno" in neokusno, da ne rečem primitivno, :glej viktorje in standup na kongresnem... morda bi se lahko zgledoval po gospodih kot sta Đuro in Lošič, na primer.za "slovenca" ni dovolj, ...prikaži več da kupiš vinograd, in se naučiš smučat...

  • dd 16:20 06.julij 2013.

    Meni pa je Avdič postal prav zoprn s temi žalivimi šalami. Naj si med poletjem nabere malo dobrega okusa, da ga bomo lahko tudi kultivirani ljudje lahko gledali.

  • širhakl 23:40 06.julij 2013.

    Podpis ++++++++

  • širhakl 23:52 06.julij 2013.

    "Iris Mulej je na trgu samskih - Žurnal - 3. 7. 2013, 09:14".A to bo pa šlo,oziroma je šlo brez tožbe?Na trgu se prodaj,menja,"kšefta",po domače.Ma je res ena dvolična kura.Zdej nej pa men zagrozi z tožbo,mater.

  • širhakl 23:56 06.julij 2013.

    Tale plastic bejba naj dokaže,da kej od povedanega ni res,pol pa tožba.

  • privat 08:44 07.julij 2013.

    ja nekdo bo imel srečo...in picajzle

  • erikkk 09:09 07.julij 2013.

    za moje pojme je to definitivno žaljenje, pa je naj za nekoga ne vem kak hud humor. Sicer je pa vsakemu humor dokler se ne dotakne le njega/njo.Take izjave (tudi če so samo humor) si zaslužijo tožbo in ...prikaži več kazen... Mulejeva mu je še naredila uslugo da sebrez tožbe opraviči. Jaz mu nebi dal te možnosti. Sej smo ljudje ne pa živina katero bi se vse povprek zžalilo.

  • erikkk 09:15 07.julij 2013.

    ahh jej in tebi naj bi se reklo človek

  • renemario 14:33 06.julij 2013.

    Res je prava plastičarka tale iris...razrezana, našpricana, da te kp.....žalostno kaj bio človek naredlil, da priede do svojih pet minut slave.Tip jo je nabrcal in ji rekel adijo pa pamet poišči.

  • marko.s 09:23 07.julij 2013.

    tipi ki jih videz ne služi dobro se ponavad ven mečejo z žaljivkami...In tale definitivno je na niskem, zato pa tako ven mnetanje ,drugega itak nimajo kaj za pokazat.

  • pravaresnica123 09:44 06.julij 2013.

    In ta "kokoš" je članica Mense. Za posrat, če so taki veleumi zraven. Tip ji je naredil zastonj reklamo (kdo je že ta Iris Mulej???), ona pa v jok in na drevo oz. odvetnika!Mogoče se je je pa ...prikaži več še dildo odpovedal, zdaj je pa užaljena?!

  • allstarr111 10:05 06.julij 2013.

    On se bo opravičil, in to 100% edino če bo dobil sponzorja ki bo plačaval sodne stroške in odškodnine, saj ne bo veliko ampak par 1000 evrov je takoj, odvetnik tožbe ne bo vložil za manj kot 1000 evrov pol ...prikaži več pa še par obravnav po nekje 250 in odvetnikovih vsaj 100 (če je bratska cena) na eno, je brez zneska odškodnine zadeva precej draga. Zdej pa to pomonožiš z vsaj 10 si pečen, ker roko na srce je naredil kar nekaj podobnih nemnosti, pač dolg jezik in kratka pamet :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.