Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
5123 ogledov

Od danes nove cene kurilnega olja, ogrevanje bo toliko cenejše

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Monica_Coleman 15:09 09.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Johny 12:32 09.november 2021.

    Tisti, ki pa uporabljate za ogrevanje utekočinjeni naftni plin, pa pri Petrolu ali Butan plinu plačujete skoraj 20% višjo ceno, kot pa je cena "ekološkega" kurilnega olja... Poleg tega ne pozabite, da je energijska vrednost kurilnega olja večja od energijske ...prikaži več vrednosti utekočinjenega plina...Kurilno olje ima 9,7 kWh/l, utekočinjen plin pa 6,95 kWh/l... Pa bodite še vedno bedaki, ampkak vsaj ekološki...

    • rd2dmk2 00:33 10.november 2021.

      kaj češ Johny sem verjel državi, da delam prav in dobro in priznam sem se pustil speljati na limanice, ko so obljubljali da je to čista energija in da ne bo treba plačevat davkov na onesnaženje okolja, pa danes sem ...prikaži večm na istem, če ne še na slabšem, ker za hranilnik plina plačujem še marsikaj , kar za cisterno za olje ni treba, pa še menjat ponudnika ne morem, pa še plinovoda ni.. kaj morem sem pač naivna budala. lahko pa bi se me Vizjak al pa Vrtovec usmilil, pa doniral za kakšen liter

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.