Slovenija
28368 ogledov

Od danes poštar ne zvoni niti enkrat

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kontrahan 10:25 16.marec 2020.

    Za vse pakete dobiš listek v kaselc, ker poštarji nič ne dajejo v podpis, da ni stika med ljudmi. Ko kličeš na pošto kako do pošiljke pa ti rečejo ja pridite z listkom na pošto. V mojem primeru, danes dobite ...prikaži več to v Zagorju, jutri na Izlakah, VTF 100 listkov recimo na Izlakah (karikiram) 100 obiskov pošte v Zagorju, 100 obolelih. Ja, pošta skrbi za svoje ljudi. Pa saj nebi bilo nujno so pa tablete, ki jih rabim..... Bom pač reskiral

    • igorgeus 12:06 17.marec 2020.

      Bi pa bilo korektno, da posta javno objavi, da ne bodo dostavljali posilj, da moramo jih sami dvigovat, ne pa da kar mecejo listke v kaslc, potem pa moras cakat pred posto eno uro, da prides do paketa.

  • kapibara 08:07 16.marec 2020.

    Za priporočeno pošiljko mi ni treba na pošto !! - A po "žakel krompirja" pa lahko pridem.. -

  • fiston 17:16 16.marec 2020.

    "Ne hodite po pošiljke, ki jih bodo čez 15 dni vrgli v nabiralnik" Kje jim je pa tukaj logika, zakaj jih potem takoj ne vržejo v nabiralnik ? No mogoče je poanta v tem, da začne rok teči od prevzema, ...prikaži več, pa ga ne smejo skrajšati. Ampak štelo se bo pa kot da si prevzel..., čeprav nisi nič podpisal. Lahko si tudi v bolnici takrat zaradi virusa....

  • igorgeus 12:08 17.marec 2020.

    Po mojih izkusnjah postar sploh ne dostavlja paketov, kar vrze listek v kaslc, potem pa cakaj na posti eno uro, ce ti je, da dvignes vse skupaj. Bi bilo korektno od poste, da javno objavi, da ne dostavlja paketov.

  • davor35 14:52 17.marec 2020.

    Zakaj poštarji še vedno raznašajo reklamne letake, trgovine pa so zaprte ali omejeno odprte?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.