Avto
13405 ogledov

Pomembna obvezna novost pri zvoku avtomobilov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:46 01.julij 2019.

    Kaj pa zakonodaja o hrupu ,ki ga povzročajo debili z nameščenimi zvočniki z okoli 100dB ? NIČ ! Policija ,ki ne sliši hrupa 100dB ,tudi ostalih zvokov ne bo slišala .

  • Kaitlyn_Robey 15:49 01.julij 2019.

    Začnite zaslužiti z Google $ 7385 - $ 8726 na teden za delo na spletu od vašega doma za 2-3 ure na dan. Redno plačujte vsak teden. Vse kar potrebujete je računalnik, internet povezava in malo prostega časa. Everything in ...prikaži večin the world rests in a popolnoma spremenilo moje življenje. To come ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.WebJob98.Com

  • kmetek 15:49 01.julij 2019.

    ful folka ima na glas muziko v avtu zadaj pa rešilec......sliši pa nič.

  • Avatar vec
    vec 00:14 02.julij 2019.

    Kaj pa če bi ta jajca enostavno prepovedal, aja preveč je donosno, a dejansko ničvredna zadeva.

  • Ivan Menard 09:57 02.julij 2019.

    Še dobro da obstajajo analize in izračuni, sicer inženirji in politiki še danes ne bi dojeli da so električni avtomobili za pešce in kolesarje zaradi neslišnosti veliko bolj nevarni. Ko bodo dojeli da so nekateri tudi pri 50km/h malo slišni ...prikaži več bo poškodovanih pešcev že toliko da bodo kar prepovedali elektična vozila.

  • Teo Bunta 17:24 01.julij 2019.

    Ful pomembna novica. Pešci umirali kot muhe do sedaj. Posebej gluhi. Po peš coni itak ne smeš peljati več kot je hitrost pešca. 😂

    • Ivan Menard 10:02 02.julij 2019.

      Osebno sem imel bližnje srečanje z norcem ki je "divjal" nekaj več kot 50km/h po nepregledni ulici. Dobro da sem ga pravočasno opazil, kajti bil je praktično neslišen in bi zaradi nepreglednost izstopa stopil korak na cestišče in bil povožen. ...prikaži več Tako da zvočni opozorilni siglal za le do 20/h je absolutno premalo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.