Avto /avto/testi
12445 ogledov

Odšteti 32 tisočakov za avto, ki ga v teoriji ni treba nikoli polniti z bencinom?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 10:07 03.september 2017.

    Ko tako hvalite te električne avtomobile bi vas prosil,da napišete tudi koliko stroškov je z baterijo?? Kolikšnja je njena življenska doba ter koliko stane NOVA?? Povsem zgrešeno je prepevati slavo električnemu avtu samo z eno vožnjo in to v letnem ...prikaži večm času!! Vsi vemo kako je z baterijami pozimi še posebaj,če ti avto stoji na -10 stopinj celzija celo noč!!

    • mph 17:40 03.september 2017.

      Točno tako! Sem računal, če bi zamenjal dizla s katerim porabim enih 60€ na mesec za gorivo, da bi plačeval za NAJEM baterije cca.dvojno. Če bi avto bil mesec dni v garaži, prav tako. To z električnimi bi bilo top, ČE .....

  • maresem 19:06 03.september 2017.

    Eno navadno zavajanje in napihovanje. Se vsaj 10 let ne po gledam e-avtomobila.

  • Snežinko 19:25 03.september 2017.

    ZASTONJ? To je, milo rečeno, laž. Večino polnilnic v SLO že potrebno plačati, pa tudi če je TEBI zastonj, je to elektriko moral nekdo PLAČAT. Če je to občina, si to ti in jaz. Zakaj vraga bi (posredno) JAZ tebi ...prikaži veči plačeval karkoli, če mi nisi ničesar in te sploh ne poznam? Naj avtor gre iz LJ v Maribor do žlahte da si sposodi kamero nato pa takoj brez čakanja direkt v Koper, kjer se ženi kolega, da bo snemal poroko. Pa sredi zime je, naj ima vklopljeno gretje kot vsi zemljani. Bo šlo?

  • McClain 07:42 03.september 2017.

    strašno se sekiram za tisti liter goriva, ki ga porabim iz Ljubljane do Kamnika pa brez vsega tega norega cirkusa.

  • Jonathan Archer 23:44 03.september 2017.

    BMW je še kar 10 let za TESLO. Kupiti takšen avtomobil je neumnost. Prav čudi me pa dejstvo zakaj v naši skorumpirani državi še ni TESLINEGA salona za nakup edinega pravega el.avtomobila? To vprašanje bi postavil odgovornim osebam pa ne ...prikaži več vem na koga naj se obrnem?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.