Magazin /magazin/vip
38244 ogledov

Oddaja Uroša Slaka tako priljubljena, da se je zgodilo to!

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bi_ba 13:15 03.januar 2022.

    Zanimivih gostov mu bo kmalu zmanjkalo.

  • Ender3 12:56 03.januar 2022.

    Ne gre, ne gre pa, rabijo dodatno promocijo. Slak je passe, tone v enoličnoti in ponavljanju. POPtv pa je itak beda od komerciale in populizma !

  • Timothy_Rodriquez 10:18 04.januar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Friderik1950 14:02 03.januar 2022.

    Iskreno, oddaje nisem gledal, sem ob njeni napovedi razlagal, da Slak po moje ni tip človeka s katerim bi lahko vzpostavil nek iskren dialog, to razlagam s pogovorom iz preteklosti, ko je onemnogočil Arharjevo kampanijo za Župana Ljubljne, ko ga ...prikaži večga je v nekem trenutku napadel z vprašanjem, koliko ima plače. Po tem je Arhar pristal v političnem zatonu. Razlagam, da ima po moje v ozadju vedno škorpijonski sindrom, kar mu pa sicer v duelih pride zelo prav. Sicer pa slaba kopija 'Nedeljom u dva'

    • peter3 14:19 03.januar 2022.

      Se popolnoma strinjam. Seveda pa Slak ni vprasal prepotentnega elektricarja Goloba, koliko je pa morda njegova placa, ki si jo je ptic izgleda nezakonito dolocil, mimo Lahovnikovega zakona.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.