Slovenija
12 ogledov

"Odgovor so nova delovna mesta"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smito23 19:46 08.oktober 2011.

    Dovolj je bilo politike, ki slovence deli! Dovolj je bilo janše! Dost te imamo! 2/3 slovencev te ne mara! Spokaj!Recimo NE janšizmu!

  • privat 20:46 08.oktober 2011.

    vsekakor prej podprem Janšo kot Jankoviča...Jankovič je imel mercator pa ga je zapustil preden se je začel potapljati....Pa kaj je rekel tistmu makedonskemu invalidu..bejži drugače te z vozičkom vržem skozi okno???

  • KOJAK 21:45 08.oktober 2011.

    Janković ni zapustil Mercatorja ampak je bil odstavljen... se ne spomniš sestanka Janša, Bavčar, Šrot? Laško in Istrabenz sta dobila državni delež v Mercatorju kaj je potem sledilo z Laškim in Istrabenzom pa vemo!

  • gec 21:53 08.oktober 2011.

    PRIVAT ,A TE LAHKO PROSIM DA GREŠ V POLJE NA ZDRAVLJENJE?PA TI VIDIŠ KAKE KOMENTARJE PIŠEŠ?LEPO TI JE KOJAK ODGOVORIL,PA NE SAMO TO,PRED DVEMA DNEVOMA SI JANKOVIČA PODPIRAL!!!TI SI RES PSIHOPAT,KI MU NI POMOČI!!!!!!!

  • gec 21:53 08.oktober 2011.

    JANŠA NIKOLI VEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 1111 21:55 08.oktober 2011.

    kaj s ti slišu kdaj za krajše pisanje? :))))))))

  • 1111 21:58 08.oktober 2011.

    @privat...malček imaš zamešane pojme...kojak,ti je dobro objasnu...jst JJ ne bom volu in upam, da vsak pameten državljan tudi ne...

  • privat 10:59 09.oktober 2011.

    rešitev bi bil ,če bi spremenili zakon o volitvah!! Kot prvo vedno v volilnih lističih omogočiti " nobenega od teh kandidatov!" Vsake volitve se bi morale imeti za zakonite v primeru udeleženosti volilcev najmanj 51%!! Vsak kandidat bi moral dobiti ...prikaži več od tega vsaj 51% volilcev ! Za vse dugo bi se morale imeti volitve za neveljavne! Politiki pa bi se MORALI posledično obnašati odgovorno do svojih volilcev...Ne pa udeleženost volilcev 20%...od tega dobili 51% volilcev in oni so z večino proti izvoljeni!

  • gec 12:17 09.oktober 2011.

    pa ti si že zamudu zdravljenje,bog ti pomagaj,pa tud on ti večne more,na žalost...

  • gec 12:19 09.oktober 2011.

    čisto prav je da računa parkirnino,saj v ljubljano vsak dan dere ljudi od zunaj.poji v piran sli v portorož,pa boš videl kok je tam treba plačat kljukec bolni...

  • privat 20:52 10.oktober 2011.

    gec...pomagaj reci mami da mi pride na trofazno seanso!! Tako vi trofazni lahko pomagate men al pa državi...al pa pošlji je dohtorju Janši

  • privat 10:32 09.oktober 2011.

    Mogoče maš prav ..samo a veš nekaj ur parkirnine v Ljubljani stane 15€...jaz nimam denarja kot jankovič ,da lahko živim v taki socialni -jankovičevi državi..pa še pri kliniki?? Kaj tam nebi moralo biti poceni¨¨Vseeno Slovenija se potaplja ,če ti biki ...prikaži več ne najdejo pravega poštenega človeka...

  • privat 10:45 09.oktober 2011.

    gec vem kaj tebe muči ortodoksizem...verjami da to ni rešitev tvojih psihičnih motnjah..pojdi k katoliškem duhovniku pa se spovej!! Jankovič je po mojem mnenju prišel do tam ,kje mu poštenost dopušča..vse kar je več lahko škodi nam in njem! Jankovič ...prikaži več je bil poštenjak v mojih očeh dokler nisem slišal po tv ,...zadevo o makedonskem invalidu in kako bi on vrgel z invalidskim vozičkom skozi okno ..vrata ..??..meni se to zdi neokusno,nevredno tega ali večjega položaja..(za jankoviča) Glede podpiranja Jankoviča ..pa se vsak lahko premisli..vsako sekundo drugač...zakaj pa ne?? Vsako sekundo lahko dobiš drugo informacijo ,ki ti pomeni toliko da "nepodpiraš" ali podpiraš!! Pa tudi v našem kraju se dogaja nekaj kot "županov nakup nevredne ciganske zemlje in prodaja te iste zemlje za gradbene parcele...samo županski problem je kako izgnati cigane iz teh parcel...pa še ..Župan ma evropski denar za nova ciganska naselja ...Zato ne podpiram Župane!! Zdaj sem ti razložil...gec je dobr

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:17 09.oktober 2011.

    Kaj vse ne obljublja JJ v predvolilni dirki,mislim,da se bo cedilo med in mleko,če bo izvoljen,tako,kot se je takrat ko je 6 mesecev vladal Argentinček in JJ od 2004 do 2008.Tkrat so pečene pičke ups piške letele z neba in ...prikaži več plače smo mel bajne,sociala je delovala v prid revnim in bolnim,mislim,da ga bom še enkrat ZGREŠIL na volitvah,pa njegove ritoliznike tudi!!

  • Žurnalček 12:46 15.oktober 2011.

    A mogoče tistih 30.000 , ki jih je obljubljala tista vaša dohtarca , k je hotla bit županja LJ. A gre mogoče za taista. Ja ena takšna domoljubna stranka,ki se tako busa v prsa , bi pa ja morala odpreti ...prikaži več ta delovna mesta vsaj " za blagor naroda " , če jih že noče odpreti, ker so užaljeni , ker jih izvolili nismo na volitvah. Daj OBRAMBOSLOVEC spel se narodu " s kurca" , so preveč resni časi v ekonomiji, da bi ti s svojo strokovnostjo sploh usta odprl !!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:23 09.oktober 2011.

    Kar se pa Jankoviča in invalida tiče,je pa Jankovič modelu prov povedal,med osamosvojitvijo je spizdil v Merkeland,ko je blo treba dobit čim več od Slovenije je bil v prvih vrstah,državljanstva nima,bivališča nima,službe nima,torej ima samo potrdilo,da je bil izbrisan in ...prikaži več zdej bi hotu vse od države?Naša mladina in naši ljudje se prebijajo skozi vsakodnevno življenje in se trudijo dobit službe,stanovanja oz.človeka vredno življenje,pa so bili skoz v Sloveniji in med dobrim in slabim,nihče od teh gladovno ne stavka in postavlja čudne zahteve,kaj naj mu država da,zato mislim da Jankovič modelu povedal pošteno in pravilno,pa tut volil ga bom!

  • izRODEk 19:44 08.oktober 2011.

    Recimo NE janšizmu!Janša, dovolj te imamo!

  • privat 20:35 08.oktober 2011.

    o čem ta govori..??O močni vladi ,ki bo zdržala pritisk?? Prokleti debil...mi hočemo živeti ,ne pa da gledamo kako si eni provizijo talajo mi pa nimamo kaj na mizo za dati!! imel si priliko in si jo zamočil...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.