Slovenija
36535 ogledov

Odjava RTV prispevka: v veljavi je nov pravilnik

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fiston 03:50 30.januar 2019.

    "RTV prispevek odjavi tako, da v treh mesecih po odjavi dovoliš preverjanje dejanskega stanja ali pa podpis overiš pri notarju ali na upravni enoti, v tem primeru ogleda ni treba dovoliti." To mi tudi ni jasno, a če overiš podpis, ...prikaži več potem ti ni treba dovoliti ogleda. No samo ne vem, kako bodo prevrjali po novem, a se bo usedel za računalnik, pa ti brskal, to se mi pa zdi že krepko čez mejo dobrega okusa. Ker če bo brskal, potem je to že poseganje v osebne zadeve, sigurno bo videl kaj preveč.

  • darko638 22:42 01.februar 2019.

    Fujo kje te ti živiš da se še premalo plačuje ti nisi normalen kaj je pa kaj pametnega na programih in radijskih osmrtnice v Ljubljani štajerska sploh tega ne posluša si pa res 100let za o. Mi. Lp.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 15:28 30.januar 2019.

    ukinte to gnilo tv

  • igor52 22:47 14.september 2019.

    Kaj ni jasno? NOČEM niti radia - ga nimam v avtu, niti TV in je nimam. Če bi imel interes da jo gledam, bi jo že davno imel. Internet pa rabim. Ta golazen je v naše domove prišla skozi stranska ...prikaži veča vrata, politiki pa so jim to omogočili. Kdo hudiča pa jih sili, da svoje programe objavljajo na spletu? Če so karkoli dolžni objaviti po zakonu, naj tisti, ki jim je to naložil, to tudi plača. Sicer pa naj svoje programe zakodirajo. To ni več svoboda niti demokracija, ampak prisila, podprta z represijo.

  • igor52 22:48 14.september 2019.

    Kaj ni jasno? NOČEM niti radia - ga nimam v avtu, niti TV in je nimam. Če bi imel interes da jo gledam, bi jo že davno imel. Internet pa rabim. Ta golazen je v naše domove prišla skozi stranska ...prikaži veča vrata, politiki pa so jim to omogočili. Kdo hudiča jih sili, da svoje programe objavljajo na spletu? Če so karkoli dolžni objaviti po zakonu, naj tisti, ki jim je to naložil, to tudi plača. Sicer pa naj svoje programe zakodirajo. To ni več svoboda niti demokracija, ampak prisila, podprta z represijo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.