Magazin /magazin/lepota-telo
40 ogledov

Odkrili biološki vzrok, zakaj so moški zvesti

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c1305166 12:34 26.november 2013.

    Ja, saj se strinjam.Ampak ženske vseeno večkrat "boli glava", kot moške. Ali ne?

  • cokoladka89 12:54 26.november 2013.

    Ja, samo meni so vedno govorili, ko me je bolela glava: PREMALO SEKSAŠ ;) ... Mogoče ti bo ta stavek, v prihodnje, v pomoč :D Glavobol je le izgovor, ko seksaš, sploh ne misliš na glavobol. ;)

  • cokoladka89 16:05 26.november 2013.

    Tako se govori. :)

  • c1305166 13:24 26.november 2013.

    Sicer sem pa vesel, da sem bil v zmoti. Bejbe, od zdaj naprej nič več izgovorov ;)

  • c1305166 11:20 26.november 2013.

    Dajte že enkrat dojet, da je narava moške pač naredila take, da zaplodijo čimveč potomcev, ženske pa take, da vzgajajo otroke, ki jih rodijo. To se vidi v vseh aspektih življenja. Zakaj moški 100x na dan pomislijo na seks, ženske ...prikaži več pa ne? Zakaj 30-60% moških vara? Ker so vsi slabi ljudje, prasci, ki se en dan pač odločijo, da bodo uničili življenje svoji ženi, s katero imata dva otroka in živita skupaj že 20 let, s tem, ko jo prevara? 30-60%??? Moške je narava naredila take, da bi non-stop seksali (kot opice npr.). Ženske pa nimajo te potrebe tako izrazite, zato jim pač ni non-stop za seks. Če moški doma ne dobi, kar potrebuje skoraj tako močno, kot vodo in hrano, si bo to našel kje drugje, ker si ne more pomagati. Če več dni nimaš nič pa pit, boš spil tudi scavnico ali umazano lužo. Še to - monogamija ni v naših genih, če bi bila, potem ne bi nihče varal in ne bi imeli družb, kjer je poligamija sprejemljiva. Ne pravim, da je zato varanje sprejemljivo in gremo vsi varat, ampak nič pa ne

  • cokoladka89 12:25 26.november 2013.

    Jaz mislim, da bi v neki zvezi, zakonu oz. odnosu med partnerjema morala biti skoz pristona strast, V odnosu med dvema, mora biti zanimivo, pestro, skoz se mora nekaj dogajati, ne sme biti mrtvo. Kljub vsem stvarem, si je treba ...prikaži več najti čas, mogoče 20 min ali tudi pol urce, mogoče par urc, za intimnost. V takem primeru, do prevar ne bi prišlo. Partnerja morata čutiti, da sta si privlačna, Kaj se tiče tega, fantje 100x pomislite na seks, ženske ne... S to izjavo se ne strinjam. Ženske tudi pomislimo večkrat na seks. Samo, da nekatere ženske tega ne priznajo/mo. Pa naj katera zdaj napiše, da ne pomisli na seks večkrat. Spolni odnos med partnerjema, je nekaj normalnega in naravnega. Pa ne mislim zdaj, da bi se moralo ure in ure seksati v postelji ali kje drugje, je pa fajn, če je seks čimveč prisoten v življenju dveh partnerjev. Moje mnenje ;)

  • c1305166 11:21 26.november 2013.

    ... pomaga, če si zatiskamo oči.

  • realna 13:24 26.november 2013.

    Otroci stanejo in temu se morajo prilagoditi tudi moški-manj trajbanja okoli in lepo doma pri ženi, že tistih par otrok je dovolj dragih :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.