Slovenija
2752 ogledov

Odkrili več nepravilnosti na testirnih točkah

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 12:42 18.februar 2022.

    A bejžte no.

  • vera23 13:22 18.februar 2022.

    Haha, zdaj to ugotavljajo, ko se vse končuje. "uporabo istih rokavic za več uporabnikov" - bila sem na kar nekaj testirnih mestih, nikjer niso menjali rokavic. Vsak je gledal, da je opravil čimveč testov z najmanj stroški, kontejnerji so vzniknili ...prikaži več kot gobe po dežju, tako deficitarno osebje je bilo vedno na voljo.... Tisti z "nizkim IQ" smo to opazili, odgovorni strokovnjaki so pač potrebovali dve leti. In zdaj, bodo izvajalci, ki so pobrali plačilo za neustrezno opravljeno delo, vrnili denar ?

  • Janez_53 14:55 18.februar 2022.

    Zelo zgodaj so inšpektorji ugotavljali nepravilnosti!!! OB KONCU EPIDEMIJE!

  • mihatirs 14:04 18.februar 2022.

    Na 7-ih različnih osebah sem v času te pozitivne norije izvedel test...testiranje na eni točki, potem na drugi, potem doma itd...moj zaključek je, da so na določenih točkah (imam podatek točen kje) prirejeni rezultati in sicer, da so ljudje pozitivni, ...prikaži več tudi če niso (več)...skratka kuhna svetovna.

    • Janez_53 14:58 18.februar 2022.

      Kdo hudiča si pa ti, da si izvajal "nadzor" na testirnih točkah??? Te pravljice razlagaj svojim domačim, če ti bodo verjeli! A si svoje ugotovitve posredoval na ustrezno institucijo??? Nisi. Torej se ne napihuj.

    • mihatirs 11:34 21.februar 2022.

      Janezek...bodi raje tiho če ne veš kaj govoriš...ali pa pusti kontakt in te obiščem ter razložim kaj in kako.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.