Slovenija
3886 ogledov

Odletel glavni inšpektor, to je razlog

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nostradamus 17:46 10.avgust 2022.

    ce bi inspekcija dosledno opravljala nadzore bi bile ugotovitve katastrofalne pa s tem mislim na domace delavce nekatere firme prikazujejo ogromne dobicke na racun delavcev ki tudi minimalca ne prejemajo (jim drzava primakne do minimalne place) da o pogojih v ...prikaži več nekaterih podjetjih sploh ne govorim poleti +40 pozimi tudi pod 0 a to nikogar ne moti vse dokler delavci ne kolapsirajo ali odidejo drugam medtem ko vodilni spravljajo v zep razne bogate nagrade itd......... tudi to je preverljivo

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:27 10.avgust 2022.

    Imam.konkreten dokaz da se inšpektor najavi v podjetje vsaj en dan naprej. Po moji prijavi me je šef poklical k sebi in mi povedal da pride inšpektor in če imam jaz kaj pri tem. Vse jasno?

  • Slavko Krizman 17:51 10.avgust 2022.

    me zanima,če je odstopil tudi od plače...

  • PaPajapopi 18:01 10.avgust 2022.

    Jasno je, da inšpektorji ne opravljajo svojega dela, kot bi morali. Preiskovanci točno vedo kdaj pride inšpektor in se že prej pripravijo. Važno, da so nas inšpektorji dve zadnji leti maltretirali za malenkosti, ki sploh niti prekrški niso bili.

  • Avatar Leon
    Leon 19:50 10.avgust 2022.

    Mafija obvladuje trgovino z ljudmi ! Družina Grlić obvladuje inšpektorje !

    • jakec1575 20:16 10.avgust 2022.

      Kot kaze je bilo to res. Andrejka je prepovedala pregon svojih strank podjetij, katerim je predavala na trznem inspektoratu. O jadranku bomo pa se zvedeli. Ni ga hujsega od pokvarjenega uradnika.

    • Avatar Leon
      Leon 20:42 10.avgust 2022.

      Vse to omogoča krivosodje ali korupcija državnih uradnikov,ki nekaznovano menjavajo stolčke . Boris Karlovšek je opisal fiktivno dogajanje v Sloveniji v svoji trilogiji o tajkunih in sodnikih .

  • Orto 19:27 10.avgust 2022.

    Super novica, sedaj bo imel možakar vsaj čas, da obišče tečaj Slovenščine.

  • desyncx 17:45 10.avgust 2022.

    Ta Mesec je taprava pojava. Pametuje nekaj, pa sam nima delovnih izkušenj v gopsodarstvu. Delavca se izkorišča po večini proizvodenj. Ravno pred meseci mi je znanec, ki dela v žalskem podjetju Novem Car pokazal plačilno listo. Na račun dobi 1100 ...prikaži več1100 € od tega nekaj čez 170 € potnih stroškov in malic. Pogodbo ima 780 bruto dela po 3 izmene, delovne sobote, praznikie in nadur dodatke za delo v lakirnici. Nadure niso plačane. Naj gre Luka Mesec delati tja, pa da ga pol vidimo, kabala :D :D

    • Slavko Krizman 17:50 10.avgust 2022.

      si prijavil kršitev?

    • Avatar luckyss
      luckyss 18:18 10.avgust 2022.

      Kaj ima s tem primerom Luka Mesec in zakaj bi moral imeti izkušnje v proizvodnji ?!..Kot je videti se prav on zavzema, da se takšna izkoriščanja odpravijo in prvi korak za odpravo nesposobne in skorumpirane inšpekcije je pravkar storil...

    • desyncx 19:24 10.avgust 2022.

      Mesec pozna samo teorijo. Naj gre delat v proizvodnjo, da bo videl kako je živeti z takšno plačo. Še kreditno nisi sposoben. Na drugi strani pa bo bogi revež imel vladno stanovanje za đabe. Govori eno, dela drugo. Lahko je ...prikaži več z polno ritjo srat.

    • Avatar luckyss
      luckyss 19:46 10.avgust 2022.

      desyncx...Sedaj res ne vem, si v resnici tako prekleto zarukan ali se samo delaš...Zakaj bi moral minister ravno v proizvodnji delati, da bi razumel princip izkoriščanja delavca ?! In pravkar dela to, kar govori !! Nagnal je nesposobnega vodjo inšpektorjev, ...prikaži več ki so vsi po vrsti skorumpirani in podkupljivi...Brez korektnega dela inšpektorjev se stanje delavcev ne more popraviti, zarukanec pritlehni, Vrni se v svojo smrdljivo klet na Trstenjakovi, uš zanikrna..

    • jakec1575 19:59 10.avgust 2022.

      Luckys temu se rece kognitivna disonanca. Ko se nekdo iz stranke, ki jo sovrazis, bori za tvoje pravice in ga potem posiljas na 3 Izmene. Zanimivo da janse ne posilja na 3izmene, ki ni naredil absolutno nic na podrocju inspektorata. ...prikaži več. Bojim se. Da je neozdravljivo

    • desyncx 21:33 10.avgust 2022.

      luckyss. Mesec ni več tisto, kar je bil v prejšni vladi. Je čist ploščo obrnil. Še volil sem Levico. Ko bo nagnal tistega, ko je kriv za takšna izkoriščanja potem bom spet dobil njegovo zaupanje. Kdo je pa kriv za ...prikaži več za to, da imajo nekateri pogodbe po 700€ bruto, nadure so neplačane. Tisti, ki bi se morali boriti za pravice delavcev, delajo največjo škodo delavcem. Zakaj potem imamo ZSSS ???? V nekaterih podjetjih, so pa sindikalisti bolj svetovalci za poslovanje in izkoriščanje delavcev.

    • Slavko Krizman 21:38 10.avgust 2022.

      taki,ki imajo pogodbe za 700 bruto...naj prijavijo kršitve..če ne oni sami,pa kakšen prijatelj...naprimer ti desyncx....več,kot jih bo,več bo prišlo v javnost i s tem tudi na dnevni red politikov..

    • desyncx 20:50 11.avgust 2022.

      Slavko, čisto nič ni to kaznivo. Ker imaš minimalno plačo določeno po kolektivni pogodbi. V kolektivnih pogodbah so določene minimalne plače glede na panogo. Kolektivne pogodbe naj bi urejala ZSSS. In kako jih ureja in kako se bori za plače ZSSS ?

    • Slavko Krizman 21:18 11.avgust 2022.

      torej praviš da ko je država predpisala 1000+ bruto plačo to ne velja za nobenega delodajalca?

  • Avatar luckyss
    luckyss 18:20 10.avgust 2022.

    Očitno Mesec ne bo ostal le pri besedah, kot njegovi predhodniki...

    • Fanja_Tajon 19:48 10.avgust 2022.

      Ne bo. Na koncu boš še brez svojega loverja na sliki ostal, da boš lahko plačal davke.

  • bljitva 18:57 10.avgust 2022.

    temu tipu že na faci piše, da je en skorumpiran čefur...

    • jakec1575 20:18 10.avgust 2022.

      Bljitva s ksenofobijo ne bos dalec prisel. Bivsi drzavni sekretar je slovenec. Govno je govno. Nacionalnost pa pusti pred vrati

    • kapibara 09:29 11.avgust 2022.

      Slovenac sa potnim listom Slovenije in davčno v Sloveniji NI Slovenec !

  • lojs 17:18 10.avgust 2022.

    a to dela lal ne dela

  • lojs 17:18 10.avgust 2022.

    ja zgleda dela

  • lojs 17:19 10.avgust 2022.

    se pravi odletel nek agent al kaj neznano kam ... najbrž čez bermudske otoke ... nevarno

  • lojs 17:17 10.avgust 2022.

    odletel je kam ... koga pa zanimajo letalski prevozi uradnih oseb

  • Fanja_Tajon 19:47 10.avgust 2022.

    D.J. prosim nehaj pisarit navijaške članke o najbolj pokvarjeni vladi v zgodovini države. Malo si zamudil/a, če misliš, da te bo palček golob zaposlil.

    • Orto 22:05 10.avgust 2022.

      Fanja, daj stopi že enkrat iz vaše zatohle kleti in pogledaj ven, kjer sije sonce in lahko dihaš svež zrak. Pingo sok in sendviči so ti čisto zapacali možgane. Saj vem, da poraz boli, ampak ti pa si vse skupaj ...prikaži več malo preveč ženeš k srcu, me malo skrbi za tvoje duševno zdravlje. Sicer pa, da te potolažim od poraza do poraza do končne zmage.

    • Fanja_Tajon 17:17 11.avgust 2022.

      Ti si pa na zraku, ker do te iz Roga ven vrgli? Si danes že bil na bureku? Čeprav ti vladajo burekaši, čez kako leto še za to več ne boš imel bebec.

    • Orto 17:25 11.avgust 2022.

      Fanja verjameš ali ne sedim na terasi svoje hiške, pijem pivo in berem tvoje izlive žolča. Drugače pa v vednost verjetno imam več letnega dopusta v tem letu, kot ti delovne dobe. Drugače pa ne skrbi za mojo finančno prihodnost, ...prikaži več sem si v 33. letih delovne dobe že nekaj ustvaril.

    • Orto 18:19 11.avgust 2022.

      Pa še nekaj, tvojo globoko frustriranost kaže dejstvo, da sebi pritiskaš pluse meni pa minuse. Res potrebuješ strokovno pomoč

    • Fanja_Tajon 18:32 11.avgust 2022.

      Na zdravje. Burek si že dobil danes? Očitno si fikus v JS.

    • Orto 18:38 11.avgust 2022.

      Fanja, bom končal tole brezpredmetno razpravo, saj veš pametnejši popušča, ti pa si le poišči pomoč, lahko v JS ali pa v Cerkvi, kjer ti je ljubše. Do volitev čez 4 leta zna biti dolga, pa še takrat uspeh ni ...prikaži več zagotovljen...drži se pa JJ pozdravi.

  • Avatar Leon
    Leon 19:58 10.avgust 2022.

    Krivosodje je problem pravne države .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.